+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Cloaking“ (liet. slėpimas) – tai angliškas terminas, kuris apibūdina tinklalapio sukūrimą tokiu būdu, kad pateikiamas turinys būtų skirtingas vartotojams ir paieškos sistemoms (tai yra juodojo SEO dalis). „Cloaking“ arba slėpimo metodikos atveju bandoma apgauti paieškos sistemų robotus, kad tinklalapis pagal tam tikrus raktažodžius pasiektų geresnes pozicijas internetinėje paieškoje, tuo tarpu vartotojams pateikiant visišikai kitokį ir nesusijusį turinį. Jei paieškos sistemos supranta, kad yra naudojamas „cloaking“ metodas, tinklalapis gali būti pašalintas iš paieškos rezultatų.

Tačiau „cloaking“ metodika gali būti naudojama ir teisėtai, jei atsižvelgiama į paieškos sistemos rekomendacijas. Pavyzdžiui, vartotojui pateikiamos informacijos keitimas, atsižvelgiant į konkrečią vietovę (lokaciją), yra dažnas atvejis daugelyje populiarių tinklalapių.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!