+370 62 997766
  APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI     PAVYZDŽIAI    ATSILIEPIMAI

SEO straipsniai ir straipsnių talpinimas

Kas yra SEO straipsniai?

SEO straipsniaiSEO straipsniai - tai paieškos sistemoms optimizuoti tekstai, kurie yra publikuojami išoriniuose šaltiniuose. Tai yra dalis išorinės optimizacijos proceso, kuris įgyvendinamas norint pagal atitinkamus raktažodžius kopti į paieškos sistemų viršūnes, pritraukiant vis didesnį lankytojų skaičių bei įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.

Mūsų siūlomi SEO straipsniai ir straipsnių talpinimas autoritetinguose tinklalapiuose pateisins visus jūsų lūkesčius. Visi SEO straipsniai atitinka šiuolaikinius optimizavimo paieškos sistemoms reikalavimus.

Siekiant padidinti internetinės svetainės lankomumą, labai svarbu užtikrinti kuo didesnį jos matomumą ir pasiekiamumą internetinėse paieškos sistemose (populiariausia iš jų yra „Google“). Internetiniai tinklalapiai, kurie, į paieškos sistemą įrašius tam tikrus raktinius žodžius, atsiduria pirmuosiuose rezultatų puslapiuose, įprastai pasižymi gerokai didesniu tikslinių lankytojų srautu. Tai pasiekti padeda SEO paslaugos, pasaulyje naudojamos jau bene du dešimtmečius (SEO – tai tinklalapių optimizavimas internetinėms paieškos sistemoms, tokiu būdu pagerinant tinklalapio pozicijas ir pritraukiant didesnį tikslinių vartotojų skaičių). Tačiau tinklalapių optimizavimas paieškos sistemoms susideda iš daugybės skirtingų detalių, todėl, norint pasiekti geriausius rezultatus, būtina pasitelkti skirtingas metodikas ir kompleksinius veiksmus. Vieni iš jų yra SEO straipsniai.

SEO straipsnių rašymas ir talpinimas

SEO straipsniai ir jų talpinimas (publikavimas) įvairiuose internetiniuose tinklalapiuose yra viena iš tinklalapių išorinio optimizavimo (nuorodų tinklo kūrimo) sudedamųjų dalių, leidžianti pasiekti dar didesnę vartotojų auditoriją, padedanti gerinti tikslinių raktažodžių pozicijas „Google“ paieškos sistemoje, didinanti bendrą tinklalapio sklaidą internete ir pritraukianti daugiau naujų lankytojų.

Dažniausiai SEO straipsnių apimtis yra 300 žodžių, tačiau tai yra tik standartas, kurį taiko didžioji dalis vartotojų. Visuomet rekomenduojama orientuotis į didesnės apimties (t.y. 500, 600, 1000 ar net 1500 žodžių) straipsnius, kurie savo turiniu (tematika) yra susiję su konkrečiu internetiniu tinklalapiu ir turi vieną ar kelias aktyvias į jį nukreipiančias nuorodas. Įprastai nuorodos yra skirtos konkrečiam raktažodžiui, kurio pozicijas norima pagerinti internetinėje paieškoje, tačiau, siekiant diferencijuoti raktažodžius ir sukurti atitinkamą proporcingumą, naudojamos ir pavienės nuorodos (tinklalapio adresas, konkreti nuoroda į vidinį tinklalapio puslapį ir kt.). Tokiu būdu yra kuriamas išorinis nuorodų tinklas, kuris ne tik gerina pozicijas internetinėje paieškos sistemoje, bet ir daro jūsų tinklalapį lengviau pasiekiamą straipsnių skaitytojams.

SEO tekstai ir SEO straipsniai – ar jie skiriasi?

Kartais vartotojai maišo kelias panašias, tačiau tuo pačiu metu ir labai skirtingas sąvokas. SEO tekstais ir SEO straipsniais siekiama to paties pagrindinio tikslo – prisidėti prie konkrečių raktažodžių pozicijų gerinimo paieškos sistemoje ir padidinti tikslinių vartotojų pritraukimo į internetinį tinklalapį tikimybę, tačiau tai nėra vienas ir tas pats.

SEO tekstai gali būti naudojami jūsų internetiniame tinklalapyje, skelbimų portaluose, įvairiuose aprašymuose ir kt. Tai pakankamai trumpi ir koncentruoti tekstai, kurie yra tinkamai optimizuoti konkrečiam raktažodžiui ar raktinei frazei. Be to, juose dažniausiai nebūna aktyvių nuorodų, nukreipiančių į optimizuojamą internetinį tinklalapį.

SEO tekstai nėra straipsniai

SEO tekstai - tai nėra straipsniai ar įprasto straipsnio apimtį atitinkantys tekstai. Nemaža dalis vartotojų iki šiol klaidingai mano, kad jų tinklalapio turiniui (pagrindiniam ir vidiniam puslapiams) užpildyti reikia SEO tekstų. Tačiau tinklalapio turinys turėtų būti sudarytas iš informatyvių, naudingų, įdomių ir į tinklalapio lankytojų klausimus atsakančių tekstų, todėl tokiais atvejais tinklalapių savininkams reikia ne SEO tekstų, o reprezentacinių straipsnių, prekių ir paslaugų aprašymų, kokybiško turinio jų tinklalapiui.

Tuo tarpu, jei jūs norite trumpų tekstukų, kurie yra sudaryti iš kelių sakinių ar kelių nedidelių pastraipų, kuriose yra tinkamai panaudoti tiksliniai raktažodžiai ir kurie bus skelbiami kituose išoriniuose šaltiniuose, vadinasi, jums reikia SEO tekstų (bet ne SEO straipsnių). Tai gali nuskambėti kiek painokai, tačiau, jeigu šiuo metu svarstote, ar jums yra reikalingi SEO tekstai, SEO straipsniai, turinys jūsų tinklalapiui, tinklaraščio įrašai, ar kitokios rūšies tekstai, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums pasirinkti tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Ar SEO straipsniai veikia?

Tai yra amžinas klausimas, kurį sau ir kitiems užduoda daugybė vartotojų. Visuomet norima sužinoti, ar verta į tai investuoti. Tačiau klausimas, ar SEO straipsniai veikia, yra labai abstraktus ir nekonkretus. Atsakymas labai tiesiogiai priklauso nuo pasirinktos tinklalapio ar el. parduotuvės optimizavimo strategijos ir numatytų išorinių nuorodų tinklo kūrimo priemonių.

Nereikėtų manyti, kad SEO straipsniai turėtų būti vienintele jūsų internetinio projekto išorinių nuorodų tinklo kūrimo priemone. Tai gali tapti jo dalimi, bet ne „visa strategija“. Tinklalapio optimizavimas yra kompleksinis procesas, sudarytas iš daugybės skirtingų ir kartu tarpusavyje labai glaudžiai susijusių detalių. Todėl ir į išorinių nuorodų tinklo kūrimą visuomet būtina žvelgti plačiau, stengiantis pasitelkti kuo daugiau skirtingų sprendimų, padedančių efektyviau diferencijuoti raktažodžius, nuorodas ir diversifikuoti nuorodų šaltinius.

Dėl šios priežasties savo klientams visuomet suteikiame galimybę pasirinkti ne tik SEO straipsnius, skelbiamus bendrinės (įvairios) tematikos tinklalapiuose ir tinklaraščiuose, bet ir informatyvius bei vartotojams naudingus straipsnius, publikuojamus teminiuose/nišiniuose/informaciniuose ir naujienų pobūdžio tinklaraščiuose bei portaluose. Tai suteikia galimybę kur kas efektyviau suformuoti savo išorinių nuorodų tinklo kūrimo strategiją ir pasirūpinti jos kokybišku įgyvendinimu.

Todėl, apibendrinant, galima drąsiai teigti, kad SEO straipsniai veikia, jei į savo internetinio projekto optimizavimą žiūrima kompleksiškai ir kartu pasitelkiama daugybė įvairių vidinės bei išorinės optimizacijos sprendimų.

SEO straipsnių turinys ir kokybė

Jau seniai praėjo tie laikai, kai vartotojai galėjo sau leisti rašyti ir publikuoti prastos kokybės ir tik paieškos sistemų algoritmams pritaikytus SEO straipsnius. Laimei, šiandien situacija jau yra iš esmės pasikeitusi. Siekiant pačių geriausių rezultatų, SEO straipsniai negali būti orientuoti tik į paieškos sistemos algoritmą. Visų pirma, jie turi būti skirti vartotojams, t.y. jūsų potencialiems klientams. Nors kokybiškų SEO straipsnių rašymas turi tam tikras taisykles, jis niekaip nesusijęs su raktinių žodžių prigrūstais tekstais ar daugybinių nuorodų pateikimu. Tik skaitytojams patrauklus ir naudingas turinys gali užtikrinti ilgalaikę sėkmę!

SEO straipsnių rašymas: optimalus raktažodžių ir nuorodų paskirstymas

Pasitelkiant straipsnių rašymo ir jų publikavimo paslaugas savo tinklalapio išorinių nuorodų tinklo kūrimo procese, itin didelį dėmesį būtina skirti raktažodžių ir nuorodų paskirstymui. Todėl pirmiausia rekomenduojama atlikti išsamią ir nuodugnią raktažodžių analizę, kurios pagalba galima nustatyti tikslinius raktažodžius, geriausiai susijusius su jūsų rinka ir aktualiausius jūsų tikslinei auditorijai.

Raktažodžių ir nuorodų paskirstymas visada turi būti kuo optimalesnis ir „natūralesnis“. Optimaliausias raktažodžių/nuorodų proporcingumas yra 70-80 proc. „brand‘iniams“ raktažodžiams (prekės ženklas, tinklalapio pavadinimas, tinklalapio adresas ir kt.) ir 20-30 proc. raktažodžiams bei „plikiems“ URL. Tačiau suprantama, kad kiekvienas tinklalapio ar el. parduotuvės savininkas turi savitą požiūrį į savo projekto optimizavimo procesą ir yra numatęs individualią strategiją, todėl kartais nusprendžiama „brand‘ui“ skirti mažiau nuorodų.

Išorinis nuorodų profilis visuomet turėtų būti labai gerai diferencijuotas (kuo „natūralesnis“ algoritmų atžvilgiu). Būtina naudoti jau minėtą „brand‘ą“ (pateikiant tik „JūsųTinklalapioPavadinimas.lt“, „www.jusutinklalapiopavadinimas.lt ar https://www.jusutinklalapiopavadinimas.lt/ ir kt.), „long tail“ raktažodžius (sudarytus iš trijų ir daugiau žodžių), „generic“ („spauskite čia“, „apsilankykite nuorodoje“ ir kt.), išvestinius raktažodžius (pvz., „JūsųTinklalapioPavadinimas.lt – tam tikras šūkis“, „didžiulis kokybiškų prekių asortimentas“ ir kt.), plikiems vidinių tinklalapio puslapių URL (pateikiant tik vidinio puslapio adresą/URL be „anchor“ teksto) ir mažiausiai dėmesio bendriniams (sudarytiems iš vieno ar dviejų žodžių).

SEO straipsnių talpinimas – svarbi optimizavimo proceso dalis

Labai svarbiu veiksniu išlieka internetiniai portalai, kuriuose yra publikuojami SEO straipsniai. Jei SEO straipsnis yra patalpintas (paskelbtas) autoritetingame portale, galima sulaukti daug geresnių rezultatų – tiek gerėjančių pozicijų, tiek ir papildomų lankytojų srauto atžvilgiu. Todėl, jei siekiate geriausio grįžtamojo ryšio ir spartaus bei nuolatinio savo internetinio tinklalapio lankytojų srauto augimo –  šį siekį galite realizuoti mūsų siūlomų SEO straipsnių talpinimo autoritetinguose portaluose pagalba.

Straipsnių publikavimas bendriniuose, teminiuose ir naujienų portaluose

Kadangi kiekvieno internetinio projekto išorinių nuorodų profilį būtina suformuoti kuo optimaliau, efektyviau ir natūraliau, atsižvelgdami į klientų poreikius, jiems visada galime pasiūlyti tiek bendrinius tinklaraščius, tiek ir teminius/nišinius tinklalapius bei naujienų portalus. Tai padeda daug efektyviau ir sėkmingiau formuoti išorinių nuorodų tinklą, gerinant savo tinklalapio arba elektroninės parduotuvės pozicijas internetinėje paieškos sistemoje.

Didelis skirtingų tinklalapių, tinklaraščių ir portalų pasirinkimas užtikrina geresnį raktažodžių/nuorodų diferencijavimą ir išorinių šaltinių diversifikavimą. Todėl, jeigu jūs ieškote skirtingos tematikos tinklalapių ir tinklaraščių, norite optimaliai suformuoti savo išorinių nuorodų tinklo kūrimo strategiją ir efektyviai pasitelkti įvairius kokybiškus bei autoritetingus išorinius šaltinius, mes turime ką jums pasiūlyti.

Informatyvių straipsnių rašymas ir publikavimas teminiuose/naujienų portaluose

Informatyvių, įdomių, vartotojams naudingų ir į jiems kylančius klausimus atsakančių straipsnių rašymas bei publikavimas teminiuose/nišiniuose ir naujienų pobūdžio portaluose labai efektyviai prisideda prie naujų lankytojų srauto didinimo, žinomumo gerinimo, prekės ženklo atpažįstamumo, pardavimų didinimo ir pozicijų internetinėje paieškos sistemoje gerinimo. Informatyvių ir naudingų straipsnių rašymas taip pat prisideda ir prie jūsų autoriteto virtualioje erdvėje formavimo – reguliariai rūpindamiesi kokybiško ir informatyvaus turinio kūrimu bei jo sklaida internete, jūs tampate savo rinkos ekspertais, kuriais pasitiki ir kuriuos vertina jūsų tikslinė auditorija.

SEO straipsnių talpinimas daugiau nei į 200 portalų

Viena iš mūsų veiklos sričių – SEO straipsnių rašymas ir talpinimas daugiau nei į 200 skirtingų, kokybiškų ir autoritetingų internetinių portalų. Mūsų tikslas – ilgalaikis ir kokybiškas rezultatas, todėl mes gerai žinome, kas gerina raktažodžių pozicijas, didina lankytojų srautą ir paspartina jūsų komercinės veiklos vystymą. Mūsų siūlomi SEO straipsniai yra nuoseklūs ir atitinkantys visus optimizavimo paieškos sistemoms reikalavimus. Daugiau nei 13 metų patirtis turinio rinkodaros srityje suteikia galimybę pasiūlyti jums pačios aukščiausios kokybės paslaugas, sukuriančias norimus rezultatus. Iki šiol SEO straipsniai ir straipsnių talpinimas padėjo daugybei mūsų klientų pagerinti jų tinklalapių pozicijas paieškos sistemose, pritraukti daugiau tikslinių lankytojų, padidinti pardavimus ir verslo žinomumą.

Daugybė skirtingų paketų, pritaikomų individualiems poreikiams

Siekdami kuo geriau patenkinti savo klientų lūkesčius, siūlome skirtingos apimties SEO straipsnių rašymo ir talpinimo paketus (galime talpinti į daugiau nei 200 skirtingų internetinių tinklalapių), todėl jūs, atsižvelgdami į savo reklamos biudžetą ir keliamus reikalavimus, galite lengvai pasirinkti jums tinkamiausią variantą.

Kiekviename SEO straipsnyje yra galimos 1-2 aktyvios nuorodos, skirtos pasirinktiems raktažodžiams ir nukreipiančios į kliento internetinį projektą. Tinklalapiuose patalpinti straipsniai su aktyviomis nuorodomis niekada nešalinami.

Galime pasiūlyti ir KONTEKSTINIŲ ATGALINIŲ NUORODŲ PIRAMIDĘ (kartu su pasirinktu SEO straipsnių paketu), kuri gerokai sustiprina nuorodų, nukreipiančių į jūsų internetinį projektą, vertę. Nuorodų piramidės veikimo principas: parašomas ir patalpinamas straipsnis su nuoroda į kitą straipsnį, kuriame yra nuoroda į jūsų tinklalapį. Piramidė gali būti labai įvairaus dydžio – jis priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Dėl atgalinių nuorodų piramidės įkainių kreipkitės individualiai.

SEO straipsnių rašymo ir talpinimo paketų kainos yra pateiktos „KAINOS“ puslapyje.

GERIAUSIA KAINA Lietuvos rinkoje

Siekiame, kad aukšta paslaugų kokybė netaptų kliūtimi mūsų paslaugų prieinamumui. Dėl šios priežasties siūlome geriausias kainas Lietuvos rinkoje. Mūsų siūlomi SEO straipsniai ir straipsnių talpinimas – tai daugeliui prieinama paslauga, suteikianti galimybę už protingą kainą gauti puikius rezultatus internetinių svetainių optimizavimo procese. Investuodami į mūsų siūlomas internetinių tinklalapių optimizavimo priemones, padidinsite savo internetinės svetainės matomumą ir pasiekiamumą paieškos sistemose bei užsitikrinsite stabiliai augantį naujų klientų skaičių.

Pasinaudokite SEO straipsnių rašymo ir talpinimo paslaugomis

SEO straipsnių rašymas yra viena iš daugelio mūsų įmonės veiklos sričių. Teikiame visas turinio rinkodaros paslaugas, todėl puikiai žinome, kokie sprendimai yra patys efektyviausi ir geriausiai atitinka skirtingus klientų poreikius. Be to, mes konsultuojame SEO ir internetinės rinkodaros klausimais, todėl, jei kreipsitės į mus, sulauksite geriausio individualaus pasiūlymo. Mūsų klientai – pavieniai fiziniai asmenys, įmonės ir SEO bei reklamos agentūros.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Kad ir kokia būtų jūsų internetinio tinklalapio būklė, dabartinės pozicijos paieškos sistemoje ir turimas reklamos biudžetas, susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą.


  Atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga

  „Loris“ paslaugomis naudojuosi jau 5 metus iš eilės. Atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga. Teksto rašymo paslaugas užsakinėju tik pas „Loris“ komandą. Operatyvumas, atsakingumas, požiūris į klientą aukščiausiam lygyje.“

  Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" pardavimų vadovas

  LORIS yra vienas geriausių pasirinkimų

  „Su šiuo paslaugų teikėju dirbu jau ne prie pirmo projekto. Nuo pat pradžių stebino aptarnavimas ir turinio kokybė, kurią gauni už sumokėtą kainą. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad LORIS yra vienas geriausių pasirinkimų, jeigu reikia kokybiško turinio, o paslaugos vertos bent 2 kartus daugiau nei yra įkainotos.“

  Aidas Gvazdaitis / MB „Kosmetikos laboratorija“ direktorius

  Kokybiškos paslaugos ir greita komunikacija

  „Su Loris.lt kaip jų klientas dirbu jau du metus. Kokybiškos paslaugos ir greita komunikacija jį išskiria iš panašių rinkos dalyvių. Rekomenduoju.“

  Justinas Baltrušaitis / MB „Decentralizuotas“ direktorius

  Pavyko pasiekti pirmas pozicijas visuose projektuose

  „Bendradarbiaujame su „Loris.lt“ jau keletą metų, džiaugiamės, kad pavyko pasiekti pirmas pozicijas su numatytais raktiniais žodžiais visuose projektuose.“

  Eglė Tertelė / Internetinės rinkodaros specialistė, Tertele.com

  Kitų variantų net nebesu svarstęs

  „Puikus ir brandus aptarnavimas. Aiškumas nuo pat pradžių, ko reikia iš mūsų, kas bus atlikta ir kiek tai kainuos. Kitų variantų net nebesu svarstęs.“

  Tomas Sakalauskas / UAB „MDS Terasos“ direktorius

  Niekur neradau tokio požiūrio į savo darbą

  „Tikrai rekomenduoju „Loris.lt“ ir jos vadovo Gedimino SEO paslaugas. Nuoširdžiai dirba, jaučiasi noras iš tikrųjų padėti, pvz., konsultavo ir kelis dalykus tiesiog padarė be jokių įsipareigojimų nemokamai. Kalbėjau su daug SEO specialistų, niekur neradau tokio požiūrio į savo darbą.“

  Andrius Tamašauskas / UAB „EUREKA LT“ direktorius

  Nei karto neteko nusivilti

  „Dirbu daugiau nei 4 metus, per šį laikotarpį nei karto neteko nusivilti, visada punktualūs bei atsakingai žiūrintys į savo darbą 🙂 Rekomenduoju.“

  Andrius Finočenko / SEO specialistas

  Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

  „Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

  Edvardas Stanelis / MB „Borvus“ direktorius, Vokiskaideja.lt

  Profesionalai savo srityje

  „Rekomenduoju „Loris.lt“, profesionalai savo srityje, geros ir naudingos konsultacijos. Išmano savo darbą. Tikrai rekomenduoju kam reikia SEO paslaugų.“

  Aidas Papreckis / UAB „Nauja Era“ direktorius, Sargiai.lt

  Niekada nepavedė

  „Bendradarbiaujame nuo 2018 metų, niekada nepavedė, viską atliko laiku ir kokybiškai. Rekomenduoju!“

  Žilvinas Raudys / Projektų vadovas, „BALTIC CLIPPER“

  „Loris“ man padėjo daugelį kartų

  „Loris man padėjo daugelį kartų - kuriant svetainę, reklamuojant savo verslą, redaguojant ir verčiant tekstus, taisant kitų padarytas klaidas. Visi darbai buvo atlikti laiku, kokybiškai ir mokestis apskaičiuojamas dar pridedant dovanų. Bendravimas mandagus ir šiltas.“

  Kristina Paknienė / „HANDLING HANDS FOR YOU“ direktorė

  Puikus aptarnavimas ir pačios paslaugos

  „Konkretūs ir aiškiai suprantami atsakymai su patarimais, kokius sprendimus geriau priimti. Puikus aptarnavimas ir pačios paslaugos!!“

  Tadas Aleksandravičius / MB „Leadas“ direktorius, „Drone Academy“

  Super !!!

  „Super!!! Labai rekomenduoju! Greitai atliktas darbas, pateisino lūkesčius!! Dėkoju!!!“

  Agnė Sacevičiūtė / Personal Life Coach, Agnesaceviciute.com

  Esame patenkinti darbų kokybe

  „2013 metais kreipėmės į MB „Loris“ dėl svetainės optimizavimo. Nuo to laiko esame patenkinti darbų kokybe ir puslapio pozicijomis. Rekomenduoju šią įmonę. Su ja dirbame iki šiol.“

  Imantas Giniotis / UAB „Automobiliukas“ direktorius

  Dirba kompetentingi darbuotojai

  „Dirba kompetentingi darbuotojai, labai paslaugūs ir suteikia informacijos daugiau nei reikia!!“

  Rolandas Kazlauskas / Sekimas.lt

  Darbai atliekami laiku ir patikimai

  „Ne pirmi metai bendraujame, visi sutarti darbai dėl tekstų rašymo / publikavimo atliekami laiku ir patikimai. Rekomenduoju.“

  Vytautas Bacevičius / SEOtevas.lt vadovas

  Profesionaliai ir punktualiai atliekami darbai

  „Bendradarbiaujame jau kurį laiką. Galima išskirti profesionaliai ir punktualiai atliekamus darbus. Rekomenduoju.“

  Edgaras Marcinkus / Seolyga.lt vadovas

  Labai operatyviai ir kokybiškai

  „Rekomenduoju! Labai operatyviai ir kokybiškai.“

  Dmitrij Lavrenov / MB „Vizualinių komunikacijų akademija“ direktorius

  Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

  „SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

  Vitas Loda / TV laidų ir tiesioginių transliacijų režisierius

  Operatyviai, kokybiškai atlieka darbą

  „Jau daugiau negu metus naudojamės "LORIS" paslaugomis. Operatyviai, kokybiškai atlieka darbą. Labai aiškiai atsakinėja į klausimus. Rekomenduoju!“

  Ruslan Paškovskij / Reklamaverslui.lt vadovas

  Tikrai rekomenduoju!

  „Visada kokybiški ir laiku parašyti straipsniai. Tikrai rekomenduoju!“

  „Juliet Rose“ / MB „Gėlių dizaino studija“

  Greitai ir kokybiškai

  „Greitai ir kokybiškai atlieka užsakytus darbus. Rekomenduoju.“

  Paulius Lastas / „Faktoro“ verslo plėtros vadovas

  Darbai atliekami visada laiku

  „Su „Loris.lt“ dirbame gerą pusmetį. Darbai atliekami pagal susitarimą, visada laiku. Iškilus klausimams, neaiškumams ar problemos visada pakonsultuoja, padeda ir pataria kaip ir ką geriau daryti. Manau, kad bendrausime ir toliau.“

  Gintas Stražinskas / MB „Lipstra“ direktorius

  Greita, patikima, kokybiška!

  „Darbai atliekami labai kokybiškai ir greitai. Mano atveju paslaugą gavau net greičiau nei buvo tartasi. Greita, patikima, kokybiška! Rekomenduoju!“

  Robertas Nikiferovičius /

  Savo srities profesionalai

  „Sukūrė tekstus internetiniam puslapiui. Savo srities profesionalai. Rekomenduoju.“

  Tomas Černauskas /

  Efektyvios SEO paslaugos

  „Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

  Edmundas Litvinas / Didysisvestuviukatalogas.lt

  Puiki kokybė

  „Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

  Laurynas Rašimas / UAB „Heksimus“ el. komercijos specialistas

  Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image