+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

service-detail-1SEO paslaugos yra šiuolaikinio verslo sėkmės garantas. SEO – tai internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms, siekiant aplenkti savo konkurentus ir pagal raktinius žodžius pakilti į aukščiausias „Google“ paieškos sistemos pozicijas, pritraukiant vis daugiau lankytojų.

Užtikriname efektyviai veikiančios ir etiškomis praktikomis paremtos SEO strategijos sukūrimą ir sistemingą jos įgyvendinimą, padedantį pasiekti geriausias pozicijas „Google“ paieškos sistemoje. Visuomet orientuojamės į individualius klientų poreikius, todėl lengvai prisitaikome ir bet kurią situaciją pakreipiame klientų naudai.

SEO yra šiuolaikinės skaitmeninės rinkodaros pagrindas. Todėl nei viena internetinio marketingo kampanija neturėtų būti formuojama be internetinio projekto optimizavimo paieškos sistemoms. Galime pasiūlyti jums individualius ir jūsų lūkesčius atitinkančius SEO paslaugų paketus, kurie padės pasiekti norimų rezultatų.

Gaukite pasiūlymą

...ir tapkite savo RINKOS LYDERIAIS

5 svarbios priežastys, kodėl jums reikalingos SEO paslaugos

SEO PASLAUGOS - SĖKMĖS GARANTAS

Nors šiuolaikinėje rinkoje egzistuoja ne viena priemonė, kuri gali padėti pritraukti daugiau vartotojų – lankytojai, kurie atkeliauja iš „Google“ paieškos sistemos, yra nuolatiniai ir visai nemokami. Investuodami į profesionalias SEO paslaugas, jūs investuojate į sėkmingą savo verslo ateitį.

1. POZICIJOS

Be gerų savo internetinio tinklalapio pozicijų sudėtinga įsivaizduoti sėkmingą šiuolaikinį verslą. Jei jūs kasdien sau į pagalbą pasitelkiate „Google“ internetinę paieškos sistemą, nemanykite, kad to nedaro ir jūsų potencialūs klientai. Jeigu, ieškodami aktualios informacijos, jie neras jūsų pirmajame „Google“ puslapyje, jūs neteksite galimybės padidinti savo klientų ratą. Todėl investuoti į SEO paslaugas, kurios pasižymi ilgalaike pridėtine verte, tiesiog būtina.

2. SRAUTAS

Geresnės jūsų tinklalapio pozicijos nulemia ir didesnį srautą. Tuo tarpu lankytojai, kurie organinės paieškos pagalba patenka į jūsų tinklalapį, yra tiksliniai. Tai reiškia, kad kiekvienas tokiu būdu į jūsų tinklalapį patekęs lankytojas yra gerokai vertingesnis, galintis pagerinti konversijos rodiklius. Taigi, didesnis tikslinių lankytojų srautas yra tiesiogiai proporcingas didesniems pardavimams.

3. PELNAS

Kiekvienas verslas egzistuoja tik tada, jeigu jis yra pelningas. Todėl jūsų pagrindinis tikslas yra pasiekti kaip įmanoma didesnį pelningumą. Tam būtina pasitelkti pačias efektyviausias šiuolaikinės rinkodaros priemones, kurių viena iš svarbiausių yra SEO paslaugos. Investuodami į savo tinklalapio optimizaciją, jūs investuosite į verslo sėkmę. Investicinė grąža, kurios sulauksite, bus nuolatinė ir didėjanti geometrine progresija.

4. PATIKIMUMAS

Būdami tarp pirmojo „Google“ paieškos sistemos puslapio rezultatų, savo potencialiems klientams atrodote labiau patikimi. Tuo tarpu pasitikėjimas, kurį jums jaučia jūsų klientai, yra tai, ko negalite ignoruoti. Jei potencialūs klientai, ieškodami jūsų parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų, tarp pirmųjų pozicijų matys būtent jus, sulauksite didesnio tikslinių lankytojų skaičiaus ir generuosite kur kas didesnius pardavimus. Be to, proporcingai augs ir jūsų prekės ženklo žinomumas bei patikimumas.

5. STABILUMAS

Investicijos į tinklalapio optimizavimą paieškos sistemoms yra vienos iš stabiliausių ir patikimiausių. „Google“ paieškos sistema yra populiariausia – ją renkasi beveik 80 proc. interneto vartotojų. Tai yra šiuolaikinis skaitmeninės rinkodaros kanalas, kuris niekur nedings. Tai stabilu, patikima ir pelninga. Jei vartotojai naudosis internetu, bus reikalingos ir internetinės paieškos sistemos, o tai reiškia, kad apie jūsų verslą potencialūs klientai taip pat dažniausiai sužinos būtent pastaruoju būdu.

Profesionalios SEO paslaugos - sudedamosios dalys

INTERNETO RINKOS TYRIMAS IR KONKURENTŲ ANALIZĖ

1. Efektyvios SEO paslaugos neįsivaizduojamos be interneto rinkos tyrimo ir konkurentų analizės. Šio proceso metu nuodugniai ištiriama jūsų veiklos rinka internete ir nustatomas konkurencijos lygis. Identifikuojami pagrindiniai konkurentai ir atliekama konkurentų raktažodžių analizė. Nustatomi tinkamiausi raktažodžiai, kuriems reikia optimizuoti jūsų tinklalapį. Randami jūsų potencialūs partneriai internete. Numatomi strateginiai veiksmai, kurių reikėtų imtis norint aplenkti konkurentus.

TINKLALAPIO VIDINIS IR IŠORINIS SEO AUDITAS

2. SEO optimizavimas atliekamas kur kas sklandžiau ir efektyviau, jei yra atliktas ir nuodugnus internetinės svetainės vidinis ir išorinis SEO auditas, vertinant esamą turinį, struktūrą, programinį kodą ir išorinių nuorodų tinklą. Nurodomi tinkamiausi su jūsų veikla susiję raktažodžiai. Išdėstoma vidinės optimizacijos problematika ir jos sprendimo būdai, teikiami SEO patarimai ir rekomendacijos, kaip reikėtų sėkmingai vystyti tinklalapio nuorodų tinklą, kurį palankiai vertintų internetinės paieškos sistemos.

VIDINIS TINKLALAPIO OPTIMIZAVIMAS (VIDINIS SEO)

3. Vidinis tinklalapio optimizavimas – svetainės turinio, struktūros ir programinio kodo optimizavimas paieškos sistemoms tam, kad „Google“ paieškos robotai suprastų ir tinkamai įvertintų jūsų svetainę, tokiu būdu potencialiems klientams pateikdami tiksliausius rezultatus. Pagal visus SEO reikalavimus ir nustatytus raktažodžius sutvarkomas esamas informacinis turinys, sukuriama trūkstama ir reikiama informacija. Koreguojama ir paieškos sistemoms pritaikoma tinklalapio struktūra ir elementai. Sutvarkomos programinio kodo klaidos, neleidžiančios paieškos varikliams tinkamai suprasti ir reitinguoti kliento internetinės svetainės.

IŠORINIS TINKLALAPIO OPTIMIZAVIMAS (IŠORINIS SEO)

4. Išorinis tinklalapio optimizavimas – tai iš kitų internetinių šaltinių į jūsų svetainę nukreipiančių kokybiškų ir su jūsų veikla susijusių nuorodų tinklo kūrimas. SEO pagalba gaunate svarių atgalinių nuorodų autoritetinguose ir lankomuose internetiniuose tinklalapiuose, populiariausiuose socialiniuose tinkluose ir pagal norimus raktažodžius kylate į aukščiausias paieškos sistemų pozicijas. Atlikdami išorinę tinklalapio optimizaciją pasitelkiame kompleksinį veiksmų planą, todėl didėja ir stiprėja jūsų prekės ženklo ar bendrovės žinomumas, pritraukiama vis daugiau naujų lankytojų ir labai efektyviai gerinami jūsų reitingai paieškos sistemose.

KONVERSIJOS OPTIMIZAVIMAS

5. Konversijos optimizavimas – į svetainę atkeliaujančių lankytojų, virstančių klientais, rodiklių gerinimas. Išanalizuojame ir nustatome silpniausias jūsų tinklalapio vietas ir vykdomus internetinio marketingo veiksmus. Naudodami pažangiausią programinę įrangą identifikuojame pagrindines problemas ir įgyvendiname efektyviausiai veikiančią strategiją. Ištyrę ir įvertinę lankytojų atliekamus veiksmus jūsų tinklalapyje, sukuriame ir pritaikome efektyviai veikiančius tinklalapio elementus ir optimizuojame tinklalapio struktūrą. Suteikiame išsamias konsultacijas ir naudingus patarimus, padedančius pritraukti ir kurti vis didesnį lojalių klientų ratą.

Profesionalios SEO paslaugos apima daugybę skirtingų, tačiau vienas nuo kito neatsiejamų veiksnių, kurių visuma padeda užtikrinti teigiamus tinklalapio pozicijų pokyčius internetinėje paieškoje, geresnę sklaidą internete, gerokai didesnį žinomumą, pasiekiamumą ir sistemingai augantį tikslinių lankytojų srautą, kuris didina pardavimus ir leidžia pasiekti norimą tikslą. Todėl, SEO paslaugas geriausiai apibūdina ne jų apibrėžimas, o tai, iš ko yra sudaryta šiuolaikinius standartus atitinkanti profesionali SEO optimizacija.

SEO paslaugos ir jų trukmė

Laikas, per kurį atliekamas svetainių optimizavimas, gali būti nevienodas. Tinklalapio vidinė optimizacija paieškos sistemoms užtrunka apie 15-30 d. Išorinė optimizacija reikalauja ilgesnio laikotarpio, kuris tęsiasi apie 6-12 mėn. Pirmuosius SEO rezultatus neretai galima išvysti jau po 1 mėn., tačiau visas procesas užtrunka ilgiau, priklausomai nuo tinklalapio dydžio, konkurencijos rinkoje, pageidaujamų raktažodžių, jų skaičiaus ir kitų veiksnių.

SEO investicinės grąžos apskaičiavimo pavyzdys

Kadangi kiekvienam verslui yra labai svarbu tinkamai įvertinti investuojamų lėšų atsiperkamumą, tai galima labai nesunkiai apskaičiuoti:

Lankytojų skaičius iš organinės paieškos * Jūsų konversijos rodiklis (%) * Vidutinė krepšelio vertė = Pajamos
Pajamos – Vidutiniai kaštai vienam krepšeliui – SEO kaina = Pelnas

Savo klientams visuomet siūlome tik skaidrias ir skaidriomis kainomis paremtas SEO paslaugas, todėl kiekvienas klientas žino, kokie darbai bus atliekami ir už ką bus mokama. O kadangi kiekvienas internetinis projektas yra labai skirtingas, klientams suteikiame galimybę suformuoti individualų SEO paslaugų paketą.

Kodėl mes? Užtikrintos ir efektyvios SEO paslaugos!

Per daugelį veiklos metų įgyvendinome šimtus skirtingo dydžio ir pobūdžio SEO, „AdWords“, internetinės bei turinio rinkodaros projektų. Turima patirtis ir mums prieinamos veiksmingos skaitmeninės rinkodaros priemonės leidžia pasiūlyti užtikrintas ir efektyvias SEO paslaugas.

 • PATIRTIS: Turime daugiau nei 12 metų patirtį turinio rinkodaros, SEM ir SEO paslaugų srityse.
 • DIRBAME ETIŠKAI IR SKAIDRIAI: SEO paslaugos teikiamos vadovaujantis pačiais aukščiausiais šiuolaikiniais standartais. Optimizavimo procese netaikome „Google“ paieškos sistemos netoleruojamų metodikų.
 • NEMOKAMI PATARIMAI: SEO paslaugų teikimo procese savo klientams pateikiame daug nemokamų skaitmeninės rinkodaros patarimų, kaip padidinti pardavimus ir žinomumą.
 • ĮSIPAREIGOJIMAI: Laikomės savo įsipareigojimų ir puoselėjame pasitikėjimu paremtus ilgalaikius verslo santykius. Jokių tuščių pažadų.
 • OPTIMALI KAINA: Siūlome optimaliausias SEO paslaugų kainas. Visada pateikiame individualizuotą pasiūlymą, atitinkantį jūsų reklamos biudžetą ir realius lūkesčius.
 • ATSISKAITYMAS: Siūlome lanksčias atsiskaitymo sąlygas.
 • ATASKAITOS: Teikiame reguliarias ir skaidrias atliktų darbų ataskaitas.
 • KOMUNIKACIJA: Savo klientų nepaliekame nežinioje – atsakome į visus jiems kylančius klausimus, teikdami išsamias ir suprantamas konsultacijas.
 • DIDELI IŠTEKLIAI: Turime bene daugiausiai skirtingų internetinių išteklių visoje Lietuvoje.
 • KOMANDA: Svarbiausia patikima, patyrusi ir kvalifikuota skaitmeninės rinkodaros ir SEO specialistų komanda. Dirbame išvien, siekdami užsibrėžtų tikslų, kad patenkintume visus savo klientų lūkesčius, užtikrindami geriausius rezultatus.
 • PRISITAIKYMAS: „Google“ paieškos sistema nuolat tobulėja, koreguodama tinklalapių optimizavimo standartus. Stebime „Google“ paieškos sistemos pokyčius ir nuolat sekame ir analizuojame pasiektus rezultatus, tokiu būdu sukurdami puikias sąlygas sistemingam efektyvios strategijos įgyvendinimui.
 • ĮVAIRŪS SPRENDIMAI: Visuomet galime pasiūlyti ir pavienes tinklalapių optimizavimo proceso paslaugas, jei klientai pageidauja savo tinklalapį iš dalies optimizuoti patys.
 • PLATUS PASLAUGŲ SPEKTRAS: Teikiame ne tik SEO, bet ir turinio rinkodaros paslaugas, kurių sinergija padeda pasiekti maksimalių rezultatų.
 • NEDIFERENCIJUOJAME SAVO KLIENTŲ: SEO paslaugas teikiame tiek didelėms ir jau gerai žinomoms, tiek ir pirmuosius žingsnius žengiančioms įmonėms.
 • KLIENTŲ ATSILIEPIMAI: Tai geriausias būdas SEO paslaugomis besidomintiems klientams sužinoti apie juos dominančių paslaugų teikėjų patirtį ir atliekamų darbų kokybę bei profesionalumą. Kiekvienam iš jūsų suteikiame tokią galimybę.
//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!


SEO srities specialistai

„Rezultatai pasiekti laiku, pozicijos stabilios, komunikacija sklandi, ataskaitos reguliarios ir išsamios. SEO srities specialistai.“

Eglė Pukytė / E-komercijos projektų vadovė, TopBeauty.lt

Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

„Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

E. Stanelis / Direktorius, www.vokiskaideja.lt

Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

„SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

Vitas L. / Skelbimų portalo LabaiGerai.lt kolektyvo vardu

Puiki kokybė

„Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

Laurynas Rašimas / UAB "Heksimus", El. komercijos specialistas

Efektyvios SEO paslaugos

„Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

Edmundas Litvinas / www.didysisvestuviukatalogas.lt

Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe

„Užsakinėjame įvairios paskirties straipsnius, esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei personalo aptarnavimu. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaina atitinka kokybę.“

Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" vadybininkas, www.aliejauspresai.lt, www.mlvs.info

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image