+370 62 997766
  APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI     PAVYZDŽIAI    ATSILIEPIMAI

Vidinis SEO užtikrina, kad visi jūsų internetinio projekto puslapiai, turinys, pavadinimai, žymos, bendra struktūra ir programinis kodas būtų tinkamai optimizuoti pasirinktiems tiksliniams raktažodžiams. Atliekame kompleksinius vidinio SEO darbus, užtikrindami optimaliausią svetainės vidinę būklę.

Pagrindiniai vidinės tinklalapio optimizacijos elementai

Siekiant, kad paieškos sistema imtų teigiamai vertinti vidinę jūsų tinklalapio būklę, negalima pamiršti šių svarbių elementų.

TINKLALAPIO TURINYS

RAKTAŽODŽIŲ ANALIZĖ

1. Kiekvienam internetiniam projektui yra būtina išsami raktažodžių analizė, kuri padeda nustatyti, kokius raktinius žodžius pasitelkę interneto vartotojai gali rasti jūsų tinklalapį. Tai yra labai svarbi vidinės tinklalapio optimizacijos sudedamoji dalis.

TURINIO KOKYBĖ

2. Jūsų internetinis tinklalapis turėtų būti užpildytas kokybišku, naudingu ir informatyviu turiniu – priešingu atveju nebus įmanoma užtikrinti vidinio SEO kokybės.

OPTIMALU

3. Tinklalapyje skelbiamas turinys turi būti išbaigtas ir aiškus, o jo apimtis – optimali (nei per daug glausta, nei per didelė).

TURINIO RŪŠYS

4. Interneto vartotojai jūsų tinklalapyje turėtų rasti skirtingų rūšių turinį, t.y. tekstinę informaciją, nuotraukas, vaizdo medžiagą ir kt.

RAKTAŽODŽIAI

5. Remiantis atliktos raktažodžių analizės duomenimis, tinklalapyje turėtų būti žodžių ir frazių, padedančių į tinklalapį atvesti tikslinius interneto vartotojus.

AKTUALUMAS

6. Tinklalapio turinys turėtų būti reguliariai atnaujinamas, o publikuojama informacinė medžiaga atitikti vartotojams pačias aktualiausias temas.

ATSAKYMAI

7. Jūsų tinklalapio turinys turi atsakyti į tiksliniams vartotojams kylančius klausimus (kurie atitinka paieškos sistemoje vartotojų naudojamas užklausas).

TINKLALAPIO TURINIO SVARBA

Dažnai užduodamas vienas ir tas pats klausimas – kiek turinio reikėtų naudoti savo tinklalapyje? Ir nors universalaus atsakymo į jį nėra, vis dėlto, į šį klausimą mes turime labai aiškų atsakymą – turinio turi būti tiek, kad jūsų tinklalapio lankytojas rastų tai, ko ieško, ir liktų patenkintas. Tinklalapio turinys turi būti labai gerai apgalvotas, suformuluotas, perteiktas ir pritaikytas tiksliniam vartotojui. Todėl reikėtų pateikti tiek turinio, kad jo užtektų atsakyti į visus jūsų vartotojams kylančius klausimus. Be to, tinklalapio turinys turėtų būti orientuotas į jums aktualiausius raktažodžius ir pritaikytas konkrečiai rinkai.

 

TINKLALAPIO ARCHITEKTŪRA

ARCHITEKTŪROS SVARBA

Nors vidinis SEO ir kokybiškas turinys yra du vienas nuo kito neatsiejami veiksniai, vidinė tinklalapio optimizacija neįsivaizduojama ir be tinkamos vidinės tinklalapio architektūros, atitinkančios „Google“ paieškos sistemos standartus. Tai svarbu tiek paieškos sistemoms, tiek ir patiems vartotojams, kurie, naršydami internete, tikisi apsilankyti jų lūkesčius atitinkančiuose tinklalapiuose, kuriuose patogu naršyti ir kurie pasižymi intuityviomis funkcijomis, didele sparta ir kitais privalumais, neatsiejamais nuo šiuolaikiško ir profesionaliai suprojektuoto internetinio tinklalapio. Todėl vertėtų pasirūpinti tuo, kas gali turėti tiesioginį poveikį jūsų tinklalapio pozicijoms ir teigiamam vartotojų požiūriui.

 

NARŠYMAS IR INDEKSAVIMAS

1. Būtina pasirūpinti, kad paieškos sistemų „robotai“ galėtų lengvai „naršyti“ jūsų tinklalapyje ir indeksuoti jame esančius puslapius bei juose skelbiamą turinį.

VARTOTOJO PATIRTIS (UX)

2. Jūsų tinklalapio vartotojams turėtų būti paprasta naršyti, o tinklalapio struktūra ir visi jame esantys elementai – lengvai suprantami ir intuityvūs.

GREITIS

3. Kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams pritaikytos tinklalapio versijos turėtų užsikrauti kaip įmanoma greičiau.

VIDINĖS NUORODOS (URL)

4. Tinklalapio vidinės nuorodos turėtų atitikti vidinių puslapių turinį ir tikslinius raktažodžius.

MOBILIOJI VERSIJA

5. Jūsų tinklalapis turėtų puikiai veikti ne tik kompiuteriuose, bet ir mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl mobilioji tinklalapio versija yra būtina.

HTTPS

6. Šiuolaikinis tinklalapis turėtų naudoti HTTPS protokolą, tam, kad lankytojams suteiktų saugią prieigą.

PASIKARTOJANTIS TURINYS

7. Tinklalapyje neturėtų būti pasikartojančio („dublikuoto“) turinio, o jei tai neišvengiama – šis klausimas turėtų būti išspręstas pagal paieškos sistemos rekomendacijas.

ŽALINGOS PRAKTIKOS VENGIMAS

8. Tinklalapyje jokiu būdu negali būti vidinių puslapių, kurių vieni matomi interneto vartotojams, o kiti – tik paieškos sistemoms.

TINKLALAPIO „HTML“

„META“ PAVADINIMAI

1. Puslapių „meta“ pavadinimų žymose turėtų būti raktažodžių, susijusių su konkretaus puslapio tema.

„META“ APRAŠYMAI

2. „Meta“ aprašymų žymos turi labai tiksliai apibūdinti kiekvieno puslapio turinį.

STRUKTŪRA

3. Tinklalapyje reikia naudoti įvairius struktūrinius elementus, padedančius tinkamai paskirstyti turinį.

ANTRAŠTĖS

4. Puslapių antraštėse turi būti naudojami tiksliniai raktažodžiai.

PROPORCINGUMAS

5. Tinklalapyje jokiu būdu neturi būti per daug tikslinių raktažodžių, pagal kuriuos norite būti rasti vartotojų, besinaudojančių internetine paieškos sistema. Raktažodžiai turėtų būti vartojami proporcingai.

ŽALINGOS PRAKTIKOS VENGIMAS

6. Tinklalapyje negalima naudoti spalvų ar tam tikrų dizaino elementų, kurie skirti „paslėpti“ nuo tinklalapio lankytojų tikslinius raktažodžius, kuriems optimizuojamas tinklalapis.

KODAS IR „META“ DUOMENYS

Svarbu daug dėmesio skirti tinklalapio kodo sutvarkymui, tikslinių „meta“ duomenų sukūrimui ir pateikimui, antraščių išdėstymui ir natūraliam aktualiausių raktažodžių panaudojimui.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Nors pastarieji yra vieni iš pagrindinių elementų, vidinė tinklalapio optimizacija (vidinis SEO) turi ir kur kas daugiau įvairių sudedamųjų dalių, todėl, jei norite profesionaliai išspręsti visus vidinės optimizacijos klausimus, po kurių turėtų būti atliekama išorinė tinklalapio optimizacija (išorinis SEO), dėl vidinio SEO paslaugų kreipkitės užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt.


  Atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga

  „Loris“ paslaugomis naudojuosi jau 5 metus iš eilės. Atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga. Teksto rašymo paslaugas užsakinėju tik pas „Loris“ komandą. Operatyvumas, atsakingumas, požiūris į klientą aukščiausiam lygyje.“

  Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" pardavimų vadovas

  LORIS yra vienas geriausių pasirinkimų

  „Su šiuo paslaugų teikėju dirbu jau ne prie pirmo projekto. Nuo pat pradžių stebino aptarnavimas ir turinio kokybė, kurią gauni už sumokėtą kainą. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad LORIS yra vienas geriausių pasirinkimų, jeigu reikia kokybiško turinio, o paslaugos vertos bent 2 kartus daugiau nei yra įkainotos.“

  Aidas Gvazdaitis / MB „Kosmetikos laboratorija“ direktorius

  Kokybiškos paslaugos ir greita komunikacija

  „Su Loris.lt kaip jų klientas dirbu jau du metus. Kokybiškos paslaugos ir greita komunikacija jį išskiria iš panašių rinkos dalyvių. Rekomenduoju.“

  Justinas Baltrušaitis / MB „Decentralizuotas“ direktorius

  Pavyko pasiekti pirmas pozicijas visuose projektuose

  „Bendradarbiaujame su „Loris.lt“ jau keletą metų, džiaugiamės, kad pavyko pasiekti pirmas pozicijas su numatytais raktiniais žodžiais visuose projektuose.“

  Eglė Tertelė / Internetinės rinkodaros specialistė, Tertele.com

  Kitų variantų net nebesu svarstęs

  „Puikus ir brandus aptarnavimas. Aiškumas nuo pat pradžių, ko reikia iš mūsų, kas bus atlikta ir kiek tai kainuos. Kitų variantų net nebesu svarstęs.“

  Tomas Sakalauskas / UAB „MDS Terasos“ direktorius

  Niekur neradau tokio požiūrio į savo darbą

  „Tikrai rekomenduoju „Loris.lt“ ir jos vadovo Gedimino SEO paslaugas. Nuoširdžiai dirba, jaučiasi noras iš tikrųjų padėti, pvz., konsultavo ir kelis dalykus tiesiog padarė be jokių įsipareigojimų nemokamai. Kalbėjau su daug SEO specialistų, niekur neradau tokio požiūrio į savo darbą.“

  Andrius Tamašauskas / UAB „EUREKA LT“ direktorius

  Nei karto neteko nusivilti

  „Dirbu daugiau nei 4 metus, per šį laikotarpį nei karto neteko nusivilti, visada punktualūs bei atsakingai žiūrintys į savo darbą 🙂 Rekomenduoju.“

  Andrius Finočenko / SEO specialistas

  Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

  „Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

  Edvardas Stanelis / MB „Borvus“ direktorius, Vokiskaideja.lt

  Profesionalai savo srityje

  „Rekomenduoju „Loris.lt“, profesionalai savo srityje, geros ir naudingos konsultacijos. Išmano savo darbą. Tikrai rekomenduoju kam reikia SEO paslaugų.“

  Aidas Papreckis / UAB „Nauja Era“ direktorius, Sargiai.lt

  Niekada nepavedė

  „Bendradarbiaujame nuo 2018 metų, niekada nepavedė, viską atliko laiku ir kokybiškai. Rekomenduoju!“

  Žilvinas Raudys / Projektų vadovas, „BALTIC CLIPPER“

  „Loris“ man padėjo daugelį kartų

  „Loris man padėjo daugelį kartų - kuriant svetainę, reklamuojant savo verslą, redaguojant ir verčiant tekstus, taisant kitų padarytas klaidas. Visi darbai buvo atlikti laiku, kokybiškai ir mokestis apskaičiuojamas dar pridedant dovanų. Bendravimas mandagus ir šiltas.“

  Kristina Paknienė / „HANDLING HANDS FOR YOU“ direktorė

  Puikus aptarnavimas ir pačios paslaugos

  „Konkretūs ir aiškiai suprantami atsakymai su patarimais, kokius sprendimus geriau priimti. Puikus aptarnavimas ir pačios paslaugos!!“

  Tadas Aleksandravičius / MB „Leadas“ direktorius, „Drone Academy“

  Super !!!

  „Super!!! Labai rekomenduoju! Greitai atliktas darbas, pateisino lūkesčius!! Dėkoju!!!“

  Agnė Sacevičiūtė / Personal Life Coach, Agnesaceviciute.com

  Esame patenkinti darbų kokybe

  „2013 metais kreipėmės į MB „Loris“ dėl svetainės optimizavimo. Nuo to laiko esame patenkinti darbų kokybe ir puslapio pozicijomis. Rekomenduoju šią įmonę. Su ja dirbame iki šiol.“

  Imantas Giniotis / UAB „Automobiliukas“ direktorius

  Dirba kompetentingi darbuotojai

  „Dirba kompetentingi darbuotojai, labai paslaugūs ir suteikia informacijos daugiau nei reikia!!“

  Rolandas Kazlauskas / Sekimas.lt

  Darbai atliekami laiku ir patikimai

  „Ne pirmi metai bendraujame, visi sutarti darbai dėl tekstų rašymo / publikavimo atliekami laiku ir patikimai. Rekomenduoju.“

  Vytautas Bacevičius / SEOtevas.lt vadovas

  Profesionaliai ir punktualiai atliekami darbai

  „Bendradarbiaujame jau kurį laiką. Galima išskirti profesionaliai ir punktualiai atliekamus darbus. Rekomenduoju.“

  Edgaras Marcinkus / Seolyga.lt vadovas

  Labai operatyviai ir kokybiškai

  „Rekomenduoju! Labai operatyviai ir kokybiškai.“

  Dmitrij Lavrenov / MB „Vizualinių komunikacijų akademija“ direktorius

  Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

  „SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

  Vitas Loda / TV laidų ir tiesioginių transliacijų režisierius

  Operatyviai, kokybiškai atlieka darbą

  „Jau daugiau negu metus naudojamės "LORIS" paslaugomis. Operatyviai, kokybiškai atlieka darbą. Labai aiškiai atsakinėja į klausimus. Rekomenduoju!“

  Ruslan Paškovskij / Reklamaverslui.lt vadovas

  Tikrai rekomenduoju!

  „Visada kokybiški ir laiku parašyti straipsniai. Tikrai rekomenduoju!“

  „Juliet Rose“ / MB „Gėlių dizaino studija“

  Greitai ir kokybiškai

  „Greitai ir kokybiškai atlieka užsakytus darbus. Rekomenduoju.“

  Paulius Lastas / „Faktoro“ verslo plėtros vadovas

  Darbai atliekami visada laiku

  „Su „Loris.lt“ dirbame gerą pusmetį. Darbai atliekami pagal susitarimą, visada laiku. Iškilus klausimams, neaiškumams ar problemos visada pakonsultuoja, padeda ir pataria kaip ir ką geriau daryti. Manau, kad bendrausime ir toliau.“

  Gintas Stražinskas / MB „Lipstra“ direktorius

  Greita, patikima, kokybiška!

  „Darbai atliekami labai kokybiškai ir greitai. Mano atveju paslaugą gavau net greičiau nei buvo tartasi. Greita, patikima, kokybiška! Rekomenduoju!“

  Robertas Nikiferovičius /

  Savo srities profesionalai

  „Sukūrė tekstus internetiniam puslapiui. Savo srities profesionalai. Rekomenduoju.“

  Tomas Černauskas /

  Efektyvios SEO paslaugos

  „Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

  Edmundas Litvinas / Didysisvestuviukatalogas.lt

  Puiki kokybė

  „Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

  Laurynas Rašimas / UAB „Heksimus“ el. komercijos specialistas

  Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image