+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Profesionalus straipsnių ir tekstų rašymas bei turinio sklaida internete – tai turinio rinkodara, be kurios neįsivaizduojamas nei vienas šiuolaikinis verslas ir internetinis projektas.

TURINIO RINKODARA: Tekstų ir straipsnių rašymas

Profesionali turinio rinkodara užtikrina geresnį jūsų verslo matomumą, glaudesnį ryšį su jūsų tiksline auditorija, didina jūsų žinomumą, stiprina autoritetą rinkoje ir padeda pelnyti didesnį vartotojų pasitikėjimą, prisideda prie lojalumo didinimo, formuoja jūsų, kaip ekspertų, įvaizdį, padeda pritraukti daugiau naujų lankytojų, gerina pardavimus, didina socialinį atsaką ir sukuria didžiulę pridėtinę vertę jūsų verslui. Visi šie turinio rinkodaros privalumai ir daugiau nei 12 metų patirtis turinio rinkodaros srityje patvirtina, kad turinio rinkodara – tai šiuolaikinės skaitmeninės rinkodaros pagrindas, kuriam didžiulį dėmesį turėtų skirti kiekvienas verslas.

Teikiame labai plataus spektro turinio rinkodaros paslaugas, todėl gebame profesionaliai, sklandžiai ir operatyviai įgyvendinti bet kokios apimties ir tematikos turinio kūrimo projektą.

Tekstų rašymo paslaugos
Tekstu rasymas

SEO STRAIPSNIAI

Stengiatės pritraukti daugiau naujų lankytojų? Populiarinate savo prekės ženklą? Bandote padidinti pardavimus? Visa tai norite pasiekti geresnių savo tinklalapio pozicijų internetinėje paieškos sistemoje pagalba?

Kokybiški, efektyvūs ir profesionaliai parašyti SEO straipsniai yra viena iš išorinės tinklalapio optimizacijos dalių. Siūlome pasinaudoti ne tik SEO straipsnių rašymo, tačiau ir jų publikavimo autoritetinguose tinklalapiuose paslaugomis. SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SEO STRAIPSNIŲ RAŠYMĄ IR TALPINIMĄ.

NAUJIENŲ IR STRAIPSNIŲ RAŠYMAS

Turite internetinį naujienų portalą, tačiau jums patiems trūksta laiko jame skelbti naujienas, aktualius, informatyvius ir įdomius straipsnius, o gal vystote savo verslą ir norite reguliariai atnaujinti įmonės naujienų skiltį?

Naujienos ir išsamūs bei įdomūs (pageidaujant analitiniai) straipsniai jūsų internetiniam naujienų portalui ar tinklalapiui išskirs jus iš daugumos kitų internetinės žiniasklaidos priemonių, nes pateiksite originalią ir niekur kitur nepublikuotą informaciją ir gausite vertingų ir nemokamų internetinių nuorodų. Jūsų svetainė taps informatyvi ir išskirtinė.

Visada galime susitarti dėl reguliarių atnaujinimų – konkretaus skaičiaus naujienų, kurios turės būti parašytos per jūsų pageidaujamą laiką.

TINKLALAPIŲ IR ĮMONIŲ PRISTATOMIEJI TEKSTAI

Jūsų tinklalapio, vykdomos veiklos ar verslo aprašymas, pristatantis jūsų veiklą kiekvienam lankytojui, vartotojui ar klientui. Tai lyg išsamus ir malonus pasisveikinimas bei prisistatymas, kurio dėka vartotojai jus geriau pažins ir susidarys apie jus pirmąjį įspūdį, nulemsiantį tolimesnius jų veiksmus.

Pristatomasis tekstas – tai būtinas žingsnis, siekiant supažindinti lankytoją su jūsų vykdoma veikla ir pelnyti pirmąjį teigiamą įvertinimą.

Pristatomojo teksto pagalba savo lankytojams papasakosite apie savo bendrovę, jos vykdomą veiklą, raidą, keliamus ir jau įgyvendintus tikslus, puoselėjamas vertybes ir atsakysite į kitus vartotojams aktualius klausimus.

PRODUKTŲ IR PASLAUGŲ APRAŠYMAI BEI APŽVALGOS

Kiekvienas aprašymas ir apžvalga jau nuo pirmųjų pavadinimo žodžių sudomins skaitytoją ir skatins sužinoti dar daugiau. Jūsų tinklalapis taps informatyvus ir patrauklus lankytojams bei padės atsidurti aukštesnėse paieškos sistemų pozicijose.

Sukursime jūsų parduodamų prekių ir teikiamų paslaugų aprašymus. Prekių ar paslaugų aprašymuose bus pateikta svarbiausia informacija, kuri yra aktualiausia jūsų klientams ir skatins juos įsigyti bei išbandyti tai, ką jūs siūlote.

Produktų ir paslaugų apžvalgos – tai daug išsamesnė informacija apie jūsų siūlomus produktus ar paslaugas, atspindinti analitinį ir lyginamąjį (kliento pageidavimu) darbą, įvertinant prekių ar paslaugų savybes iš praktinės pusės.

TINKLARAŠČIO RAŠYMAS

Pildome asmeninius, verslo ir SEO tinklaraščius. Turinys, kuriuo pildysime jūsų tinklaraštį, visada bus originalus, informatyvus ir patrauklus lankytojams bei tinkamai suformatuotas ir optimizuotas paieškos sistemoms.

Jūs galite patikėti mums ne tik savo asmeninį mėgstamos tematikos tinklaraštį, bet ir verslo naujienų skiltį, kad jūsų tinklalapio lankytojai galėtų naršyti po parduodamos produkcijos puslapius, ieškodami jiems reikalingų prekių ir patirti malonių akimirkų jūsų asmeniniame verslo tinklaraštyje, padidinsiančiame jūsų tinklalapio vertę internetinėje paieškos sistemoje ir vartotojų bei potencialių klientų skaičių. Pageidaujamomis temomis kuriame ir SEO tinklaraščius, kuriuos užpildome kokybiškais ir naudingais straipsniais su internetinėmis nuorodomis į kliento tinklalapį.

Galime susitarti dėl reguliarios jūsų tinklaraščio priežiūros ir atnaujinimų. Neturintiems tinklaraščio, galime jį sukurti ir užpildyti informatyviu bei įdomiu turiniu.

REKLAMINIAI TEKSTAI

Atsižvelgiant į tikslinę auditoriją ir konkretų reklamos tikslą, išskirtinio rašymo stiliaus ir įtaigių žodžių pagalba sukuriami reklaminio pobūdžio tekstai, kurie padeda sulaukti norimos vartotojų reakcijos ir juos paskatinti tolimesniems veiksmams.

Įgyvendinsime jūsų norus, sukurdami tinkamiausią ir patraukliausią tekstą jūsų esamiems ir būsimiems klientams. Reklaminiai tekstai jūsų verslo brošiūroms, skrajutėms ir atvirukams, taip pat reklaminiai laiškai ir naujienlaiškiai – visa tai neabejotinai labai svarbu kiekvienam verslui ir dažnai susilaukia didžiausio susidomėjimo ir atneša pelną. Galėsite tinkamai reklamuoti savo vykdomas akcijas ir išpardavimus, teikiamas nuolaidas ir rengiamus konkursus.

MOKOMOJI MEDŽIAGA

Išsami ir puikiai kiekvienam vartotojui suprantama informacinė medžiaga, kurios dėka nebyliai atsakysite savo vartotojams į jiems rūpimus klausimus ir pritrauksite daugiau lankytojų, kuriems yra aktuali jūsų tinklalapio tematika.

Tai ypač aktualu tinklalapiams, kurių tematika reikalauja pateikti mokomojo tipo medžiagą arba kuriuose norima jų vartotojams suprantamai ir nuodugniai paaiškinti tam tikro produkto ar paslaugos paskirtį, veikimo ir priežiūros principus bei viską, kas aktualu klientui.

Mokomoji medžiaga turės reikiamą ir aiškią struktūrą, bus nuosekli ir tvarkinga. Kiekvienu atveju pritaikoma konkrečiai auditorijai, pasirenkant tinkamiausią stilių, grafikos elementus, šriftą ir spalvines gamas. Prireikus naudojamos lentelės, diagramos, grafikai, paveikslėliai, vaizdinė medžiaga ir struktūrinės schemos.

Profesionalios turinio rinkodaros paslaugos

Egzistuoja daugybė būdų, kaip veiksmingai pasinaudoti turinio rinkodara, formuojant ir įgyvendinant savo verslui skirtą skaitmeninės rinkodaros strategiją. Teikdami turinio rinkodaros paslaugas verslui, mes kuriame paveikų turinį, kuris yra aktualus tikslinei auditorijai ir naudingas vartotojui. Kokybiškas, apgalvotas, kryptingas ir profesionalus tekstų rašymas atsiperka su kaupu, prisidėdamas prie konversijos rodiklių gerinimo, naujų lankytojų srauto didinimo, prekės ženklo atpažįstamumo bei žinomumo, tinklalapio pozicijų internetinėje paieškoje gerinimo ir didesnių pardavimų generavimo.

Daugiau nei 15 000 000 žodžių ir daugiau nei 50 000 straipsnių „Lorio sąskaitoje“ suteikia mums galimybę pasiūlyti jums aukščiausio lygio turinio rinkodaros paslaugas. Galime pasirūpinti ne tik turinio kūrimu (vidiniams ir išoriniams šaltiniams), bet ir jo sklaida internete. Galime suformuoti turinio rinkodaros strategiją, kuri būtų pritaikyta tik jūsų poreikiams, konkrečiai rinkai ir numatytiems tikslams. Taip pat galime pasiūlyti individualius turinio rinkodaros planus, kurie užtikrins sistemingą ir reguliarų kokybiško turinio kūrimą jūsų verslui. „Lorio“ teikiamos kompleksinės turinio rinkodaros paslaugos yra vertos jūsų investicijų.

Koks turėtų būti straipsnio ir teksto ilgis?

Labai dažnai klausiama, kokio ilgio turėtų būti tekstas tinklalapiui, tinklaraščio įrašas, informacinis straipsnis ar bet kuris kitas tekstas, publikuojamas internetiniuose tinklalapiuose. Akivaizdu, kad vien tai, jog turinys bus labai ilgas, jo savaime nepaverčia kokybišku ir efektyviu bei geriau vertinamu tiek vartotojų, tiek ir paieškos sistemų algoritmų. Tačiau atliktų tyrimų duomenys pavirtina, kad ilgesnis turinys ir geresnės pozicijos internetinėje paieškos sistemoje tiesiogiai koreliuoja.

Ši statistika rodo, kad ilgesnis turinys yra teisingas sprendimas, norint pagerinti tinklalapio pozicijas internetinėje paieškoje, sulaukti daugiau atgalinių nuorodų ir pasidalinimų socialiniuose tinkluose. Tai reiškia, kad 1 000 ž. turėtų būti žemiausia riba. Tačiau, jeigu pavyksta sukurti kokybišką 2 000–2 500 ž. apimties turinį – galima tikėtis pasiekti optimaliausią rezultatą. Daugiau apie tai, koks turėtų būti idealus straipsnio ilgis SEO atžvilgiu, skaitykite mūsų tinklaraštyje.

Vis dėlto, vargu ar rasime tą universalų ir magišką žodžių skaičių, kuris visada veiktų taip pat puikiai. Tai tiesiogiai priklauso nuo straipsnių, su kuriais tenka konkuruoti, kokybės, jūsų straipsnio kokybės, jūsų rinkos, tematikos, straipsnyje gvildenamo konkretaus klausimo ir kitų svarbių aspektų. Taigi, jeigu jums yra aktualios profesionalios ir didžiule patirtimi paremtos turinio rinkodaros paslaugos, nieko nelaukę, susisiekite su mumis, ir mes pasiūlysime jums optimaliausią turinio rinkodaros planą, atsižvelgdami į jūsų tikslus.

Turinio rinkodaros statistika ir faktai

Ne kiekvienas skaitmeninės rinkodaros specialistas ir tinklalapio savininkas supranta tikrąjį turinio rinkodaros potencialą, pritraukiant tikslinius klientus, padidinant pajamas ir pagerinant prekės ženklo matomumą. Todėl ši turinio rinkodaros statistika ir naudingi faktai yra skirti tam, kad kiekvienam iš jūsų būtų lengviau suprasti, kodėl turinio rinkodara turėtų būti įtraukta į jūsų verslo skaitmeninės rinkodaros strategiją.

Turinio rinkodara – būtina skaitmeninės rinkodaros strategijos dalis

 • 88% B2B rinkodaros specialistų sutinka, kad turinys yra būtina verslo rinkodaros strategijos dalis. Turinys visada yra tai, kas labiausiai matoma, ir tai, ko ieško vartotojai, todėl sistemingas darbas kokybiško turinio kūrimo srityje gali padėti lengviau pasiekti savo potencialius klientus.
 • Tik 9% B2B rinkodaros specialistų, pasitelkiančių turinio rinkodaros priemones, save įvardijo kaip „patyrusius“. Tai rodo, kad, neturint pakankamos patirties, tekstų ir straipsnių rašymas bei kiti turinio rinkodaros sprendimai turėtų būti patikėti profesionalams, išvengiant lėkšto, netikslingo ir neefektyvaus turinio kūrimo.
 • Kai kalbama apie turinio kūrimą, 49% B2C ir 47% B2B rinkodaros specialistų kreipiasi į turinio rinkodaros specialistus. Turinio rinkodaros statistika rodo, kad tekstų rašymui tenkančios sąnaudos, lyginant su kitomis rinkodaros priemonėmis, gali būti mažos, tačiau jeigu jūs planuojate pasinaudoti turinio kūrimo paslaugomis - stenkitės mokėti už kokybę. Žemos kainos dažnai gali reikšti prastą kokybę, o tai gali neigiamai paveikti jūsų prekės ženklą ir esamų bei potencialių klientų požiūrį į jūsų verslą.
 • Statistika rodo, kad turinio rinkodara vidutiniškai sudaro iki 26% viso marketingo biudžeto. Šis skaičius gali pasirodyti labai didelis, tačiau turinio rinkodaros svarba ir nauda auga su kiekvienais metais – tokia tendencija turėtų išlikti ir ateityje. Kadangi vis daugiau žmonių tampa „priklausomi“ nuo turinio internete ir žino, kaip turėtų ieškoti jiems aktualios informacijos, verslas bus priverstas vis daugiau ir daugiau investuoti į turinio rinkodarą, siekiant išsiskirti iš minios.
 • 45% marketingo specialistų teigia, kad tinklaraščių rašymas yra svarbiausias jų turinio rinkodaros strategijos elementas. Tai suteikia galimybę kurti informatyvų, naudingą, mokomąjį ir į vartotojų klausimus atsakantį turinį, kartu tiesiogiai ir labai efektyviai prisidedant prie SEO strategijos įgyvendinimo.
 • 91% B2B rinkodaros specialistų pasitelkia turinio rinkodarą. Faktas, kad 9 iš 10 rinkodaros specialistų pasitelkia turinio rinkodarą, yra labai akivaizdus įrodymas, kad reguliarus kokybiškų tekstų rašymas ir informatyvaus turinio kūrimas yra raktas į sėkmę. Žinoma, didelės įtakos tam turi numatyta rinkodaros strategija.
 • Tik 8% rinkodaros specialistų teigia sėkmingai sekantys ir fiksuojantys pasitelkiamos turinio rinkodaros priemonių investicinę grąžą (ROI). Mokėjimas suprasti ir nustatyti, kaip turinio rinkodara padeda generuoti pardavimus ir atitinkamai – juos fiksuoti, turėtų būti svarbi jūsų strategijos dalis. Žinant, koks yra investicinės grąžos rodiklis, galima suprasti konkrečių straipsnių ir kitų pasitelktų turinio rinkodaros sprendimų efektyvumą, tokiu būdu atitinkamai koreguojant ir savo kuriamą turinį.
 • 63% rinkodaros specialistų kuria turinį, atsižvelgdami į savo pirkėjo profilį. Tokia turinio rinkodaros statistika rodo, kad marketingo specialistai, pasitelkdami turinio rinkodarą, stengiasi kurti turinį savo tiksliniam klientui. Nustatyta, kad tokiu būdu galima efektyviai padidinti pardavimus, todėl straipsnių rašymas visuomet turėtų būti įgyvendinamas orientuojantis į savo tikslinę auditoriją.
 • Socialiniai tinklai yra populiariausia turinio sklaidos priemonė, pasitelkiama 87% rinkodaros specialistų. Kadangi socialiniai tinklai sulaukia didžiulio lankytojų srauto, natūralu, kad tai tampa efektyvia kuriamo turinio sklaidos priemone. Tai padeda savo turinį pristatyti labai didelei auditorijai per ypač trumpą laiką.
 • 60% rinkodaros specialistų sukuria bent vieną tekstą per dieną (žinoma, bene pusė jų tai daro ne patys, o kreipdamiesi į turinio kūrėjus). Tai taip pat liudija, kad reguliarus tekstų rašymas yra sėkmingos turinio rinkodaros dalis. Sistemingas naujo ir naudingo turinio kūrimas gerina prekės ženklo žinomumą, didina vartotojų pasitikėjimą, pritraukia daugiau lankytojų, padeda padidinti pardavimus ir sėkmingai prisideda prie tinklalapio optimizacijos (tai įrodo ir SEO statistiniai duomenys).
 • Infografikai yra geriausiai socialiniams tinklams tinkantis turinys, pasidalinimų ir „patinka“ atžvilgiu. Jie socialiniuose tinkluose įprastinį turinį savo efektyvumu pralenkia net 3 kartais. Taip yra todėl, kad infografikai būna labai koncentruoti ir lengvai bei greitai suprantami. Jie yra tobulas pasirinkimas socialiniams tinklams.
 • 72% marketingo specialistų nurodė, kad jų efektyviausia pritaikyta SEO taktika buvo tikslinio turinio kūrimas. Remiantis Google, tikslinis turinys yra viena iš svarbiausių SEO sudedamųjų dalių. Google algoritmas kur kas geriau „apdovanoja“ tinklalapius, kuriuose yra publikuojamas kokybiškas ir vartotojams aktualus turinys. Be to, geras turinys padeda daug lengviau pritraukti kokybiškas nuorodas ir padidinti prekės ženklo matomumą.
 • 75% bendrovių pasitelkia interaktyvų turinį savo turinio rinkodaros strategijai įgyvendinti. Tai reiškia, kad jūs turite su savo tiksline auditorija bendrauti skirtingomis priemonėmis, kadangi žmonės informaciją įsisavina labai skirtingais būdais. Tai palengvina norimos žinutės perteikimą, padeda pritraukti daugiau tikslinių lankytojų ir pagerinti prekės ženklo žinomumą.

Turinio rinkodaros efektyvumas

 • Turinio rinkodara yra 62% pigesnė ir generuojanti 3 kartus daugiau galimų/potencialių pardavimų nei išorinės marketingo priemonės. Investuoti mažiau ir gauti daugiau – tai yra sėkmingas rinkodaros planas.
 • Smulkus verslas, kuris turi savo tinklaraštį, vidutiniškai pastebi 126% didesnį galimų/potencialių pardavimų kiekį nei tie, kurie jo neturi.
 • Tinklalapiai, kurie turi blogą ir jį reguliariai pildo, turi net 434% daugiau paieškos sistemos indeksuotų puslapių nei tie, kurie to nedaro. Blogas suteikia jūsų tinklalapiui didesnį matomumą internete, todėl tai padidina tikimybę, kad potencialūs klientai jus suras organinėje paieškoje.
 • Geras turinys į tinklaraštį gali pritraukti net iki 2000% didesnį srautą. Šis skaičius rodo, kokią didelę reikšmę turinio kūrimas gali turėti jūsų verslui. Jeigu jūsų kuriamas turinys yra naudingas tikslinei auditorijai, skaitytojai tokiu turiniu dalinsis, apie jį kalbės ir ims jus labiau vertinti. Tai puikiai atspindi pagrindinį „Google“ tikslą, kai buvo pakeistas algoritmo veikimas.
 • Turinio rinkodara gali sugeneruoti 3 kartus daugiau galimų/potencialių pardavimų nei mokama reklama (PPC). Nustatyta, kad geriau investuoti į kokybiško turinio kūrimą negu į mokamą reklamą. Visų pirma, tai gerokai pigiau, ir turi išliekamąją pridėtinę vertę - tiek pritraukiant nuolatinius lankytojus, tiek generuojant naujus pardavimus.

Vartotojų elgsena turinio rinkodaros sprendimų atžvilgiu

 • 71% vartotojų teigė nebeskaitantys straipsnių, jeigu jie skamba kaip skirti parduoti. Tai yra labai svarbus skaičius turinio rinkodaros pasitelkimui B2C sektoriuje. Nėra nieko blogiau, kaip kurti turinį, kuris būtų akivaizdžiai skirtas „parduoti“. Dėl to gali nusigręžti potencialūs klientai, o juos susigrąžinti ateityje bus gerokai sudėtingiau.
 • Remiantis 2018 m. statistika, 80% bendrovių teigimu, personalizuotas turinys buvo efektyvesnis už bendrinį turinį. Tai patvirtina, kad personalizuotų tekstų ir straipsnių rašymas yra geriausias sprendimas. Nustatykite savo pagrindinę auditoriją, išsiaiškinkite jos tikruosius lūkesčius ir kurkite paveikų bei naudingą turinį, kuriuo jie būtų patenkinti. Teigiami rezultatai bus akivaizdūs.
 • 20% interneto vartotojų virtualioje erdvėje praleisto laiko yra skiriama turiniui.
 • 68% vartotojų internete skaito apie juos dominančius prekės ženklus.
 • 70% apie įmonę mieliau sužino iš straipsnių nei iš reklamos.
 • 82% vartotojų jaučia didesnį pasitikėjimą įmone po to, kai perskaito tikslinį turinį.
 • 70% vartotojų turinio rinkodaros dėka jaučia didesnį ryšį su įmone.
 • Įdomus turinys yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojai įmones seka socialiniuose tinkluose.
 • Aukštos kokybės, tikslinis ir naudingas turinys skatina vartotojus priimti atitinkamus sprendimus (įsigyti, pasinaudoti paslaugomis ir kt.).

Vis dar klausiate savęs, kodėl jūsų verslui yra būtinas profesionalus tekstų rašymas, reguliarus turinio kūrimas ir jo sklaida internete? Tai pritraukia vartotojų dėmesį, padidina prekės ženklo žinomumą, patikimumą ir naujų lankytojų skaičių, generuoja potencialius pardavimus, pagerina tiesioginius pardavimus ir labai efektyviai pasitarnauja tinklalapio optimizacijos procese.

Straipsnių ir tekstų rašymas – kainos bei darbo atlikimo terminai

Straipsnių rašymo kainos priklauso nuo straipsnių/tekstų rūšies, pasirinktos tematikos, apimties ir pageidaujamo darbo atlikimo termino. Visuomet laikomės iš anksto nustatytų terminų ir siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Profesionaliai sukurti tekstai ir straipsniai pateisina visus klientų lūkesčius.

Vis dar klausiate savęs, kodėl jūsų verslui yra būtinas profesionalus tekstų rašymas, reguliarus turinio kūrimas ir jo sklaida internete? Tai pritraukia vartotojų dėmesį, padidina prekės ženklo žinomumą, patikimumą ir naujų lankytojų skaičių, generuoja potencialius pardavimus, pagerina tiesioginius pardavimus ir labai efektyviai pasitarnauja tinklalapio optimizacijos procese. Todėl, jei norite pasinaudoti visais šiais turinio rinkodaros privalumais, kreipkitės į mus ir mes suteiksime jums profesionalias bei didele patirtimi paremtas turinio rinkodaros paslaugas.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Norėdami pasinaudoti tekstų ir straipsnių rašymo paslaugomis, susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus, pateikdami patraukliausią pasiūlymą!


SEO srities specialistai

„Rezultatai pasiekti laiku, pozicijos stabilios, komunikacija sklandi, ataskaitos reguliarios ir išsamios. SEO srities specialistai.“

Eglė Pukytė / E-komercijos projektų vadovė, TopBeauty.lt

Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

„Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

E. Stanelis / Direktorius, www.vokiskaideja.lt

Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

„SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

Vitas L. / Skelbimų portalo LabaiGerai.lt kolektyvo vardu

Puiki kokybė

„Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

Laurynas Rašimas / UAB "Heksimus", El. komercijos specialistas

Efektyvios SEO paslaugos

„Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

Edmundas Litvinas / www.didysisvestuviukatalogas.lt

Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe

„Užsakinėjame įvairios paskirties straipsnius, esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei personalo aptarnavimu. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaina atitinka kokybę.“

Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" vadybininkas, www.aliejauspresai.lt, www.mlvs.info

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image