+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Profesionalus tekstų ir straipsnių rašymas – tai paslaugos, be kurių neįsivaizduojamas nei vienas šiuolaikinis verslas ir internetinis projektas.

Tekstų ir straipsnių rašymas

Teikiame labai plataus spektro tekstų ir straipsnių rašymo paslaugas, todėl gebame profesionaliai, sklandžiai ir operatyviai įgyvendinti bet kokios apimties ir tematikos turinio kūrimo projektą.

Tekstų rašymo paslaugos
Tekstu rasymas

SEO STRAIPSNIAI

Stengiatės pritraukti daugiau naujų lankytojų? Populiarinate savo prekės ženklą? Bandote padidinti pardavimus? Visa tai norite pasiekti geresnių savo tinklalapio pozicijų internetinėje paieškos sistemoje pagalba?

Kokybiški, efektyvūs ir profesionaliai parašyti SEO straipsniai yra viena iš išorinės tinklalapio optimizacijos dalių. Siūlome pasinaudoti ne tik SEO straipsnių rašymo, tačiau ir jų publikavimo autoritetinguose tinklalapiuose paslaugomis. SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SEO STRAIPSNIŲ RAŠYMĄ IR TALPINIMĄ.

NAUJIENŲ IR STRAIPSNIŲ RAŠYMAS

Turite internetinį naujienų portalą, tačiau jums patiems trūksta laiko jame skelbti naujienas, aktualius, informatyvius ir įdomius straipsnius, o gal vystote savo verslą ir norite reguliariai atnaujinti įmonės naujienų skiltį?

Naujienos ir išsamūs bei įdomūs (pageidaujant analitiniai) straipsniai jūsų internetiniam naujienų portalui ar tinklalapiui išskirs jus iš daugumos kitų internetinės žiniasklaidos priemonių, nes pateiksite originalią ir niekur kitur nepublikuotą informaciją ir gausite vertingų ir nemokamų internetinių nuorodų. Jūsų svetainė taps informatyvi ir išskirtinė.

Visada galime susitarti dėl reguliarių atnaujinimų – konkretaus skaičiaus naujienų, kurios turės būti parašytos per jūsų pageidaujamą laiką.

TINKLALAPIŲ IR ĮMONIŲ PRISTATOMIEJI TEKSTAI

Jūsų tinklalapio, vykdomos veiklos ar verslo aprašymas, pristatantis jūsų veiklą kiekvienam lankytojui, vartotojui ar klientui. Tai lyg išsamus ir malonus pasisveikinimas bei prisistatymas, kurio dėka vartotojai jus geriau pažins ir susidarys apie jus pirmąjį įspūdį, nulemsiantį tolimesnius jų veiksmus.

Pristatomasis tekstas – tai būtinas žingsnis, siekiant supažindinti lankytoją su jūsų vykdoma veikla ir pelnyti pirmąjį teigiamą įvertinimą.

Pristatomojo teksto pagalba savo lankytojams papasakosite apie savo bendrovę, jos vykdomą veiklą, raidą, keliamus ir jau įgyvendintus tikslus, puoselėjamas vertybes ir atsakysite į kitus vartotojams aktualius klausimus.

PRODUKTŲ IR PASLAUGŲ APRAŠYMAI BEI APŽVALGOS

Kiekvienas aprašymas ir apžvalga jau nuo pirmųjų pavadinimo žodžių sudomins skaitytoją ir skatins sužinoti dar daugiau. Jūsų tinklalapis taps informatyvus ir patrauklus lankytojams bei padės atsidurti aukštesnėse paieškos sistemų pozicijose.

Sukursime jūsų parduodamų prekių ir teikiamų paslaugų aprašymus. Prekių ar paslaugų aprašymuose bus pateikta svarbiausia informacija, kuri yra aktualiausia jūsų klientams ir skatins juos įsigyti bei išbandyti tai, ką jūs siūlote.

Produktų ir paslaugų apžvalgos – tai daug išsamesnė informacija apie jūsų siūlomus produktus ar paslaugas, atspindinti analitinį ir lyginamąjį (kliento pageidavimu) darbą, įvertinant prekių ar paslaugų savybes iš praktinės pusės.

TINKLARAŠČIO RAŠYMAS

Pildome asmeninius, verslo ir SEO tinklaraščius. Turinys, kuriuo pildysime jūsų tinklaraštį, visada bus originalus, informatyvus ir patrauklus lankytojams bei tinkamai suformatuotas ir optimizuotas paieškos sistemoms.

Jūs galite patikėti mums ne tik savo asmeninį mėgstamos tematikos tinklaraštį, bet ir verslo naujienų skiltį, kad jūsų tinklalapio lankytojai galėtų naršyti po parduodamos produkcijos puslapius, ieškodami jiems reikalingų prekių ir patirti malonių akimirkų jūsų asmeniniame verslo tinklaraštyje, padidinsiančiame jūsų tinklalapio vertę internetinėje paieškos sistemoje ir vartotojų bei potencialių klientų skaičių. Pageidaujamomis temomis kuriame ir SEO tinklaraščius, kuriuos užpildome kokybiškais ir naudingais straipsniais su internetinėmis nuorodomis į kliento tinklalapį.

Galime susitarti dėl reguliarios jūsų tinklaraščio priežiūros ir atnaujinimų. Neturintiems tinklaraščio, galime jį sukurti ir užpildyti informatyviu bei įdomiu turiniu.

REKLAMINIAI TEKSTAI

Atsižvelgiant į tikslinę auditoriją ir konkretų reklamos tikslą, išskirtinio rašymo stiliaus ir įtaigių žodžių pagalba sukuriami reklaminio pobūdžio tekstai, kurie padeda sulaukti norimos vartotojų reakcijos ir juos paskatinti tolimesniems veiksmams.

Įgyvendinsime jūsų norus, sukurdami tinkamiausią ir patraukliausią tekstą jūsų esamiems ir būsimiems klientams. Reklaminiai tekstai jūsų verslo brošiūroms, skrajutėms ir atvirukams, taip pat reklaminiai laiškai ir naujienlaiškiai – visa tai neabejotinai labai svarbu kiekvienam verslui ir dažnai susilaukia didžiausio susidomėjimo ir atneša pelną. Galėsite tinkamai reklamuoti savo vykdomas akcijas ir išpardavimus, teikiamas nuolaidas ir rengiamus konkursus.

MOKOMOJI MEDŽIAGA

Išsami ir puikiai kiekvienam vartotojui suprantama informacinė medžiaga, kurios dėka nebyliai atsakysite savo vartotojams į jiems rūpimus klausimus ir pritrauksite daugiau lankytojų, kuriems yra aktuali jūsų tinklalapio tematika.

Tai ypač aktualu tinklalapiams, kurių tematika reikalauja pateikti mokomojo tipo medžiagą arba kuriuose norima jų vartotojams suprantamai ir nuodugniai paaiškinti tam tikro produkto ar paslaugos paskirtį, veikimo ir priežiūros principus bei viską, kas aktualu klientui.

Mokomoji medžiaga turės reikiamą ir aiškią struktūrą, bus nuosekli ir tvarkinga. Kiekvienu atveju pritaikoma konkrečiai auditorijai, pasirenkant tinkamiausią stilių, grafikos elementus, šriftą ir spalvines gamas. Prireikus naudojamos lentelės, diagramos, grafikai, paveikslėliai, vaizdinė medžiaga ir struktūrinės schemos.

Straipsnių ir tekstų rašymas – kainos bei darbo atlikimo terminai

Straipsnių rašymo kainos priklauso nuo pasirinktos tematikos, apimties ir pageidaujamo darbo atlikimo termino. Visuomet laikomės iš anksto nustatytų terminų ir siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Profesionaliai sukurti tekstai ir straipsniai pateisina visus klientų lūkesčius.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Norėdami pasinaudoti tekstų ir straipsnių rašymo paslaugomis, susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus, pateikdami patraukliausią pasiūlymą!


SEO srities specialistai

„Rezultatai pasiekti laiku, pozicijos stabilios, komunikacija sklandi, ataskaitos reguliarios ir išsamios. SEO srities specialistai.“

Eglė Pukytė / E-komercijos projektų vadovė, TopBeauty.lt

Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

„Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

E. Stanelis / Direktorius, www.vokiskaideja.lt

Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

„SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

Vitas L. / Skelbimų portalo LabaiGerai.lt kolektyvo vardu

Puiki kokybė

„Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

Laurynas Rašimas / UAB "Heksimus", El. komercijos specialistas

Efektyvios SEO paslaugos

„Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

Edmundas Litvinas / www.didysisvestuviukatalogas.lt

Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe

„Užsakinėjame įvairios paskirties straipsnius, esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei personalo aptarnavimu. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaina atitinka kokybę.“

Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" vadybininkas, www.aliejauspresai.lt, www.mlvs.info

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image