+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI     PAVYZDŽIAI    ATSILIEPIMAI

Dažniausiai užduodami klausimai

Siekdami taupyti jūsų brangų laiką, pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie turinio rinkodaros paslaugas, kurie turėtų palengvinti jūsų pasirinkimą. Jei atsakymo į jums rūpimą klausimą neradote, nieko nelaukę susisiekite ir mes padėsime jums apsispręsti.

Kiek kainuoja tekstų rašymo paslaugos?

Tekstų (straipsnių) rašymo paslaugų kaina kiekvienu atveju skiriasi. Kaina priklauso nuo teksto pobūdžio (SEO straipsnis, reprezentacinis straipsnis, aprašymas, reklaminis tekstas, tinklaraščio įrašas, naujiena ar kt.), apimties, specifikos ir darbo atlikimo termino.

Ar didesnės apimties užsakymams taikote nuolaidas?

Taip, kuo didesnės apimties užsakymą pateikiate, tuo žemesnės kainos galite tikėtis. Taikome lanksčią ir prieinamą kainodarą, todėl nieko nelaukę galite su mumis susisiekti ir pateikti savo užklausą, kurią įvertinę, pritaikysime nuolaidą ir pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Ar galiu SEO straipsnius skelbti savo tinklalapyje?

SEO straipsniai yra skirti publikuoti ne klientų tinklalapiuose, o kituose privačiuose internetiniuose tinklalapiuose ir tinklaraščiuose. Jei norite publikuoti straipsnius savo tinklalapyje, jums reikalingi tinklaraščio įrašai, naujienų tipo straipsniai ar kt.

Kokios apimties SEO straipsnius turėčiau pasirinkti?

Viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių. Galime pasiūlyti skirtingos apimties SEO straipsnius, tačiau paieškos sistemos algoritmai palankiau vertina didesnės apimties turinį. Iki šiol vartotojų dažniausiai pasirenkama SEO straipsnių apimtis yra 300-500 žodžių.

Kiek turinio turėčiau naudoti savo tinklalapyje?

„Google“ palankiau vertina didesnės apimties turinį. Nustatyta, kad 2250-2500 ž. apimties tekstai sulaukia didžiausio vartotojų srauto, o 3000-10000 ž. - didžiausio socialinio atsako. Turinys turėtų būti ne tik pakankamos apimties, bet ir naudingas vartotojams.

Kokios informacijos iš manęs reikėtų?

Tai priklauso nuo užsakymo pobūdžio. Jei tai SEO straipsniai - reikėtų pasirinktų raktažodžių, nuorodų ir publikavimo reguliarumo. Jei tai tinklaraščio įrašai, reprezentaciniai, reklaminiai straipsniai, tinklalapio turinys ir kt. – specifinės informacijos, kuri yra svarbi klientui.

    Gaukite pasiūlymą

    ...ir tapkite savo RINKOS LYDERIAIS