+370 62 997766
  APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI     PAVYZDŽIAI    ATSILIEPIMAI

Dažniausiai užduodami klausimai

Siekdami taupyti jūsų brangų laiką, pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie turinio rinkodaros ir SEO paslaugas, kurie turėtų palengvinti jūsų pasirinkimą. Jei atsakymo į jums rūpimą klausimą neradote, nieko nelaukę susisiekite ir mes padėsime jums apsispręsti.

Kiek kainuoja tekstų rašymo paslaugos?

Tekstų (straipsnių) rašymo paslaugų kaina kiekvienu atveju skiriasi. Kaina priklauso nuo teksto pobūdžio (SEO straipsnis, reprezentacinis straipsnis, aprašymas, reklaminis tekstas, tinklaraščio įrašas, naujiena ar kt.), apimties, specifikos ir darbo atlikimo termino.

Ar didesnės apimties užsakymams taikote nuolaidas?

Taip, kuo didesnės apimties užsakymą pateikiate, tuo žemesnės kainos galite tikėtis. Taikome lanksčią ir prieinamą kainodarą, todėl nieko nelaukę galite su mumis susisiekti ir pateikti savo užklausą, kurią įvertinę, pritaikysime nuolaidą ir pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Ar galiu SEO straipsnius skelbti savo tinklalapyje?

SEO straipsniai yra skirti publikuoti ne klientų tinklalapiuose, o kituose privačiuose internetiniuose tinklalapiuose ir tinklaraščiuose. Jei norite publikuoti straipsnius savo tinklalapyje, jums reikalingi tinklaraščio įrašai, naujienų tipo straipsniai ar kt.

Kokios apimties SEO straipsnius turėčiau pasirinkti?

Viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių. Galime pasiūlyti skirtingos apimties SEO straipsnius, tačiau paieškos sistemos algoritmai palankiau vertina didesnės apimties turinį. Iki šiol vartotojų dažniausiai pasirenkama SEO straipsnių apimtis yra 300-500 žodžių.

Kiek turinio turėčiau naudoti savo tinklalapyje?

„Google“ palankiau vertina didesnės apimties turinį. Nustatyta, kad 2250-2500 ž. apimties tekstai sulaukia didžiausio vartotojų srauto, o 3000-10000 ž. - didžiausio socialinio atsako. Turinys turėtų būti ne tik pakankamos apimties, bet ir naudingas vartotojams.

Kokios informacijos iš manęs reikėtų?

Tai priklauso nuo užsakymo pobūdžio. Jei tai SEO straipsniai - reikėtų pasirinktų raktažodžių, nuorodų ir publikavimo reguliarumo. Jei tai tinklaraščio įrašai, reprezentaciniai, reklaminiai straipsniai, tinklalapio turinys ir kt. – specifinės informacijos, kuri yra svarbi klientui.

Kokios yra SEO kainos?

SEO paslaugų kainos kiekvienu atveju gali skirtis. SEO kainos priklauso nuo skirtingų veiksnių – tinklalapio amžiaus ir dabartinių pozicijų, vidinės ir išorinės optimizacijos būklės, rinkoje vyraujančios konkurencijos, pasirinktų raktažodžių skaičiaus ir kt.

Kokia yra atsiskaitymo už SEO paslaugas tvarka?

Teikiant kompleksines SEO paslaugas taikome mėnesinį mokestį, kuris yra iš anksto aptartas su klientu ir įtvirtintas SEO paslaugų teikimo sutartyje. Tokiu būdu sudarome sąlygas klientams lengviau suplanuoti savo mėnesinį rinkodaros biudžetą.

Ar sudarote SEO paslaugų sutartį?

Taip, teikdami kompleksines SEO paslaugas, sudarome neterminuotas SEO paslaugų sutartis. SEO paslaugas teikiame skaidriai ir profesionaliai. Klientas SEO sutartį gali nutraukti vienašališkai, apie tokį sprendimą pranešdamas ne vėliau kaip prieš vieną mėnesį.

Ar teikiate ataskaitas?

Kiekvienas SEO paslaugomis besinaudojantis klientas gauna mėnesines ataskaitas, kuriose matomi pasiekti rezultatai – raktažodžių pozicijų ir lankomumo pokyčiai. Be to, visuomet stengiamės klientams pateikti jų rinkoje efektyviausiai pritaikomus marketingo patarimus.

Kiek reikia laiko, norint pamatyti rezultatus?

Įprastai pirmuosius rezultatus galima pamatyti jau po pirmųjų SEO paslaugų teikimo savaičių, tačiau optimizavimas trunka ilgiau. Optimizacijos metu taikomi kompleksiniai sprendimai, gerinantys tinklalapio pozicijas, sklaidą, žinomumą ir didinantys lankytojų srautą.

Ar galiu SEO atlikti pats?

Savo tinklalapį galite optimizuoti ir patys, tačiau tam reikia patirties, žinių ir efektyvių bei kokybiškų priemonių. Jei esate pasiryžę SEO sričiai skirti daug laiko, pastangų ir finansinių išteklių, tuomet bėgant laikui galite pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

Koks yra SEO paslaugų teikimo laikotarpis?

Kiekviena svetainė yra skirtinga, todėl ir SEO paslaugų teikimo laikotarpis kaskart gali skirtis. Veiksniai, kurie lemia tinklalapio optimizavimo laikotarpį, yra tie patys, kurie įtakoja ir SEO paslaugų kainą. Tačiau įprastai SEO paslaugų laikotarpis būna 6-12 mėn.

Ar verta investuoti į SEO?

SEO paslaugos yra šiuolaikinės internetinės rinkodaros pagrindas. 9 iš 10 interneto vartotojų informacijos ieško naudodamiesi internetine paieška, o daugiau nei 70 proc. pasirenka organinius internetinės paieškos rezultatus, todėl būti matomiems paieškoje yra tiesiog būtina.

    Gaukite pasiūlymą

    ...ir tapkite savo RINKOS LYDERIAIS