+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

301 nukreipimas (angl. „301 redirect“, „301 redirection“ arba „301 permanent redirect“) – tai priemonė, padedanti visam laikui tinklalapio lankytoją iš vieno puslapio (arba adreso) nukreipti į kitą.

301 nukreipimo atveju siekiama, kad tinklalapio lankytojas, apsilankęs anksčiau egzistavusiame puslapyje, būtų nukreiptas į naują. Nukreipimas gali būti laikinas (302 nukreipimas) arba amžinas (301 nukreipimas). Vartotojui nėra svarbu, kuris nukreipimas yra panaudotas, tačiau tai yra aktualu tinklalapio savininkui ir internetinėms paieškos sistemoms.

Visam laikui vieną tinklalapio puslapį nukreipus į kitą, paieškos sistemos informuojamos, kad nuo šiol vartotojai jiems reikalingos informacijos turėtų ieškoti naujame puslapyje, kartu visą senojo puslapio autoritetą perkeliant į naują puslapį. Anksčiau 301 ir 302 nukreipimas skyrėsi ir puslapio autoriteto perdavimu (pastarasis jo neperduodavo), tačiau dabar „Google“ tiek vieno, tiek ir kito nukreipimo atveju autoritetą perkelia į naują puslapį.

301 nukreipimą galite naudoti ne tik tuomet, kai dabartinio tinklalapio vidinį puslapį pašalinate ir norite jį pakeisti kitu (turinčiu kitą internetinę nuorodą). Šį nukreipimą privalu naudoti ir tuomet, kai keičiasi tinklalapio adresas. Tuomet tinklalapis nepraranda savo buvusių lankytojų, nes pastarieji būna automatiškai nukreipiami į naują adresą, o internetinės paieškos sistemos gali atnaujinti savo suindeksuotuos duomenis.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!