+370 62 997766
       APIE MUS      D.U.K.
Kreipkitės dėl NEMOKAMOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Facebook“ – tai socialinis tinklas, turintis daugiausiai vartotojų pasaulyje. Kiekvieną dieną šį socialinį tinklą aplanko 2,01 milijardo aktyvių vartotojų. Net 72 % suaugusių interneto vartotojų naudojasi „Facebook“. Vien šie skaičiai rodo, kad šis socialinis tinklas yra puikus jūsų paslaugos ar produkto reklamos įrankis, nes, juo naudojantis, galima pasiekti didžiules tikslines auditorijas. Skaičiuojama, kad vidutinė interneto vartotojo apsilankymo „Facebook“ socialiniame tinkle trukmė yra 20 min. Šį laiko tarpą būtina išnaudoti labai efektyviai, savo tikslinei auditorijai pateikiant įdomius, unikalius ir veikti skatinančius „Facebook“ įrašus bei paveikią reklamą, auginant savo „Facebook“ puslapio tikslinių siekėjų skaičių, didinant savo verslo žinomumą ir pardavimų skaičių.

Auditoriją pasiekite, atrinkę ją pagal skirtingus kriterijus

  • LYTĮ
  • AMŽIŲ
  • GYVENAMĄ VIETĄ
  • KALBĄ
  • IŠSILAVINIMĄ
  • DARBO SRITĮ
  • POMĖGIUS
  • IR KITA

„Facebook“ socialinio tinklo auditorijos susiaurinimas naudojantis tiksliniais kriterijais padės jums pasiekti būtent tuos žmones, kurie yra labiausiai suinteresuoti įsigyti jūsų siūlomas prekes ar pasinaudoti jūsų teikiamomis paslaugomis.

4 pagrindiniai „Facebook“ reklamos būdai

BANERINĖ „FACEBOOK“ REKLAMA PUSLAPIO DEŠINĖJE

1. Pasirinkę šį reklamos būdą, galėsite reklamuoti savo tinklalapį, „Facebook“ puslapį, renginį („Facebook event“) ar mobiliąją aplikaciją.

REKLAMA NAUJIENŲ SRAUTE

2. Šis būdas yra ypač patrauklus, nes „Facebook“ vartotojai ne iš karto jį identifikuoja kaip reklamą. Ši reklama pasirodo naudotojo naujienų sraute, o tai jį labiau įtraukia. Šiuo būdu jūs galite reklamuoti bet kokį įvykį savo „Facebook“ paskyroje – tiek savo komentarą, tiek tai, kad kažkam patiko jūsų puslapis ar kad kas nors nori apsilankyti jūsų organizuojamame renginyje.

REKLAMA MOBILIUOSIUOSE ĮRENGINIUOSE

3. Šios reklamos pagalba jūs pasieksite tik tuos žmones, kurie naršys „Facebook“ socialiniame tinkle, naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais. Reklamos galimybės yra panašios į tas, kurios galimos naujienų sraute, tačiau šis būdas dar labai tinka ir mobiliosios aplikacijos reklamai, nes naudotojas gali karto ją iš įsidiegti savo išmaniajame įrenginyje.

REKLAMA „FACEBOOK“ PAIEŠKOJE

4. Naudodami šį reklamos būdą, panašiai kaip ir „Google AdWords“, jūs pasirenkate raktinius žodžius, kuriuos vartotojui įvedus į „Facebook“ paieškos lauką, iššoks jūsų reklama. Tačiau, kitaip nei „Google AdWords“ atveju, čia prisideda ir žmonių vardai, o tai gali palengvinti jūsų reklamos rodymą, ypač jei ji susijusi su dažnai ieškomu ar įžymiu žmogumi.

„Facebook Pixel“

Tai dar daugiau reklamos galimybių suteikiantis įrankis, kurį įsidiegę į savo tinklalapį, galėsite tiksliai sekti per „Facebook“ atėjusių lankytojų konversijas, nukreipti reklamą į tuos „Facebook“ vartotojus, kurie yra panašiausi į jūsų fanų bazę arba į tuos, kurie turi daugiausia galimybių konvertuotis, o taip pat sukurti pakartotinės rinkodaros-nukreipimo strategiją.

„Facebook“ reklamos kaina ir apmokėjimas

Kaip ir „Google AdWords“ atveju, naudodamiesi „Facebook“ reklama, jūs mokate už gautą rezultatą, tačiau „Facebook“ šiuo atžvilgiu yra dar lankstesnis. Jūs galite mokėti už jūsų reklamos paspaudimus arba rinktis pigesnį būdą – mokėti už peržiūras. Papildomos galimybės užtikrina jums lankstesnį reklamos biudžeto naudojimą.

„Facebook“ puslapio priežiūra

Siūlome ne tik „Facebook“ reklamos administravimo, tačiau ir „Facebook“ puslapių priežiūros paslaugas. Sukuriame kliento verslui skirtą paskyrą socialiniame tinkle – ją apipavidaliname, panaudodami išskirtinį ir profesionalų dizainą bei reikiamus grafinius elementus. Sukuriame visus būtinus aprašymus. Administruojame kliento socialinių tinklų paskyras ir palaipsniui didiname potencialių klientų auditoriją – prižiūrime esamą ir kuriame naują naudingą turinį, šaliname nereikalingas ir įvaizdžiui kenkiančias žinutes. Vykdome įvairias apklausas, rūpinamės besilankančių gerbėjų patirtimi, skatiname bendravimą ir aktyvumą bei organizuojame konkursus ir teikiame išskirtinius pasiūlymus. Visa tai didina jūsų klientų auditoriją, prekinio ženklo žinomumą ir pardavimus.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis ir mes, įvertinę jūsų poreikius, pateiksime jūsų verslui tinkantį „Facebook“ reklamos administravimo arba jūsų „Facebook“ puslapio priežiūros pasiūlymą. Kreipkitės užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt.


SEO srities specialistai

„Rezultatai pasiekti laiku, pozicijos stabilios, komunikacija sklandi, ataskaitos reguliarios ir išsamios. SEO srities specialistai.“

Eglė Pukytė / E-komercijos projektų vadovė, TopBeauty.lt

Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

„Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

E. Stanelis / Direktorius, www.vokiskaideja.lt

Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

„SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

Vitas L. / Skelbimų portalo LabaiGerai.lt kolektyvo vardu

Puiki kokybė

„Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

Laurynas Rašimas / UAB "Heksimus", El. komercijos specialistas

Efektyvios SEO paslaugos

„Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

Edmundas Litvinas / www.didysisvestuviukatalogas.lt

Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe

„Užsakinėjame įvairios paskirties straipsnius, esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei personalo aptarnavimu. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaina atitinka kokybę.“

Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" vadybininkas, www.aliejauspresai.lt, www.mlvs.info

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image