Informacija žiniasklaidai

Galbūt norite paskelbti svarbią, su vykdoma veikla, konkrečiu įvykiu ar nuomone tam tikru klausimu susijusią, informaciją internetiniame žiniasklaidos portale ar realiame laikraštyje arba žurnale, bet nenorite naudotis žiniasklaidos, kurioje skelbsite savo straipsnį, žurnalistų paslaugomis?

Informacija ziniasklaidai

Pranešimai žiniasklaidai – palankiausiomis kainomis parengsime profesionalius pranešimus žiniasklaidai ir jūsų pageidavimu išplatinsime internetiniuose verslo naujienų portaluose, kurie sutinka priimti pranešimus žiniasklaidai.

Straipsniai pilietinei žiniasklaidai – tai internetinės žiniasklaidos portalų konkrečiose skiltyse publikuojami skaitytojų straipsniai. Straipsniuose atsispindės paties skaitytojo požiūris ir asmeninė nuomonė, potyriai ir įžvalgos vienu ar kitu visuomenei aktualiu klausimu, nesiekiant atstovauti konkrečių verslo grupių interesų. Šiuos straipsnius išplatinsime pagrindinių ir populiariausių internetinių naujienų portalų pilietinės žiniasklaidos skiltyse, kuri jūsų žodis pasieks didžiulį skaičių lankytojų.

Jei norite pasinaudoti šiomis paslaugomis, susisiekite telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tekstų rašymas | SEO straipsniai | Teksto redagavimas | Reklama internete