+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Tinklaraštis arba „blogas“ (angl. „Blog“) – tai yra tinklalapis, kuriame reguliariai pasirodo naujas turinys. Tinklaraščiai kuriami tiek įmonių, tiek ir fizinių asmenų. Populiariausia tinklaraščiams naudojama turinio valdymo sistema (trump. TVS) yra „WordPress“. Kiekvienas tinklaraščio įrašas (straipsnis) yra kaip naujas vidinis puslapis, kurį indeksuoja internetinės paieškos sistemos. „Blogu“ dažnai yra vadinama ir vidinė tinklalapio kategorija, kurioje periodiškai publikuojamas lankytojams aktualus turinys (pvz., „Blogas“).

Dauguma tinklaraščių („blogų“) yra asmeniniai. Tokiais atvejais jie gali būti prilyginami dienoraščiams. Kai kurie asmeniniai tinklaraščiai koncentruojasi ties specifinėmis temomis, o kituose kalbama tiek apie asmeninį gyvenimą, tiek ir apie visuomenei aktualias bei kintančias temas. Asmeniniai „blogai“ įprastai yra gerai vertinami paieškos sistemų, kadangi juose reguliariai skelbiamas naujas ir unikalus turinys, kuriuo dažnai dalinasi interneto vartotojai. Tai gali tapti puikia priemone jūsų tinklalapio optimizavimo (SEO) procese.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!