+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

SERP – tai angliško termino „Search Engine Results Page“ trumpinys, kuris reiškia paieškos sistemos rezultatų puslapis.

Kai į pasirinktos internetinės paieškos sistemos laukelį įrašote atitinkamą raktažodį, rezultatai jums yra pateikti paieškos sistemos rezultatų puslapyje (SERP), kurį įprastai sudaro 10 rezultatų, tačiau šis skaičius gali skirtis, atsižvelgiant į konkrečią užklausą ir paieškos sistemą.

Paieškos sistemos rezultatų puslapyje pateikiami dviejų tipų rezultatai – organiniai (kuriuos sugeneruoja paieškos sistemos algoritmai) ir mokami (reklama). Pirmajame paieškos sistemos rezultatų puslapyje įprastai interneto vartotojams pateikiami patys tikslingiausi ir geriausiai jų pateiktą užklausą atitinkantys rezultatai (tai yra pagrindinis paieškos sistemos tikslas). Kiekvienas paieškos sistemos puslapiuose pateikiamas rezultatas turi pavadinimą (angl. „title“), trumpą aprašymą (angl. „description“) ir internetinę nuorodą (angl. „URL“), nukreipiančią į konkretų internetinį tinklalapį. Paieškos sistemos puslapiuose pateikiamų rezultatų aprašymuose paieškos sistema paryškina raktažodžius, kurie atitinka vartotojo pateiktą užklausą.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!