+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

SEO – tai angliško termino „Search Engine Optimization“ trumpinys, kuris apibūdina tinklalapio optimizavimo internetinėms paieškos sistemoms procesą. Optimizacijos metu siekiama pagerinti tinklalapio pozicijas internetinėse paieškos sistemose, tokiu būdu į tinklalapį pritraukiant daugiau tikslinių lankytojų.

SEO taip pat galima apibūdinti kaip kokybiško turinio kūrimą, jo publikavimą ir tinkamą perteikimą, siekiant, kad internetinės paieškos sistemos galėtų įvertinti tinklalapyje pateikiamą informaciją kaip pačią tikslingiausią ir naudingiausią interneto vartotojams, kurie naudodamiesi internetine paieška suformuoja tikslines užklausas.

Tinklalapio optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) vyksta skirtingais etapais. Tai yra kompleksinių veiksmų visuma. Vienos iš pagrindinių SEO sudedamųjų dalių yra raktažodžių analizė, vidinė tinklalapio optimizacija, kuri yra neatsiejama nuo turinio rinkodaros, taip pat išorinė optimizacija (išorinių nuorodų tinklo kūrimas), prekės ženklo populiarinimas, konversijos optimizavimas, reputacijos valdymas ir virusinis marketingas.

Kuo aukštesnėse internetinės paieškos sistemos pozicijose yra jūsų tinklalapis, tuo didesnė tikimybė, kad interneto vartotojai, ieškantys jiems aktualios informacijos, aplankys jūsų tinklalapį. Dažniausiai vartotojai nėra linkę keliauti toliau nei pirmasis ar antrasis rezultatų puslapis. Skaičiuojama, kad daugiau nei 90 proc. vartotojų, besinaudojančių internetine „Google“ paieškos sistema, peržiūri tik pirmojo puslapio rezultatus. Dėl šios priežasties atsiranda būtinybė būti kuo aukštesnėse internetinės paieškos rezultatų puslapio (SERP) pozicijose.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!