+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Raktažodžių tankis (angl. „Keyword Density) – tai tame pačiame puslapyje esančių vienodų žodžių arba frazių procentas. Tai yra paieškos sistemų nebenaudojamas puslapio vertinimo rodiklis, kadangi juo buvo galima labai lengvai manipuliuoti.

Anksčiau buvo manoma, kad 3-5 proc. raktažodžių tankis yra tinkamiausias, tačiau „Google“ suprato, kad raktažodžių tankis nėra tinkamas tinklalapio patikimumo ir kokybiško turinio vertinimui. Ir nors raktažodžiai iki šiol atlieka labai svarbų vaidmenį, padedant vartotojams ir paieškos sistemoms suprasti apie ką kalbama viename ar kitame puslapyje, jų naudojimas turėtų būti natūralus - kaip ir raktažodžių kanibalizavimas, pernelyg didelis jų tankis (nenatūralus vartojimas) gali pakenkti tinklalapiui, paverčiant jį nepatraukliu nei vartotojams, nei paieškos sistemoms.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!