+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Google „PageRank“ (arba PR) algoritmas yra matematinis apskaičiavimas, kuris įvertina į konkretų puslapį atkeliaujančių nuorodų kokybę ir kiekybę (ir nuorodų populiarumą, patikimumą bei kitus veiksnius). Šis vertinimas padeda apskaičiuoti puslapio patikimumo ir autoritetingumo balą.

PageRank balas anksčiau buvo matomas visiems, kurie naudojo „Google Toolbar“ įrankį. Google algoritmas tinklalapiams suteikdavo PageRank (arba PR) skalėje nuo 1 iki 10. Jo viešoji versija oficialiai pasibaigė 2014 m. įvykus „Google PageRank“ atnaujinimui. Ir nors PR rodikliai nebėra vieši, duomenys gyvuoja toliau. PageRank yra įtrauktas į „Google“ algoritmą. Algoritmas yra sudarytas iš daugiau nei 200 skirtingų vertinimo kriterijų, kurie yra naudojami nustatant tinklalapių pozicijas internetinėje paieškoje). Taigi, koks svarbus išlieka šis kriterijus tinklalapių pozicijų nustatymo metu tiksliai atsakyti galimybės nėra. Pamokos, kurias išmokome iš PageRank iki šiol gali veikti kaip fundamentalios SEO strategijos.

Dabar „Google“ patikimumo vertinimo algoritmai daugiau dėmesio patikimoms nuorodoms skiria tokių algoritmų kaip „TrustRank“ pagalba. Pagrindinė priežastis, kodėl „PageRank“ algoritmas nebėra toks svarbus, slypi labiau pažengusių ir dirbtiniu intelektu paremtų technologijų taikymu. Be to, žmonės bandė apgauti sistemą, kuomet buvo masiškai manipuliuojama išorinėmis nuorodomis, nukreipiančiomis į vartotojų tinklalapius, ir išeinančiomis nuorodomis, nukreipiančiomis iš vartotojų tinklalapių, tokiu būdu pagerinant „PageRank“ balą. Tokia praktika pažeisdavo „Google“ politiką. PR balo paslėpimas ir neatskleidimas, kaip „PageRank“ paveikia „Google“ pozicijų nustatymo algoritmą, sukuria sudėtingesnes sąlygas tiems, kurie siekia manipuliuoti sistema. Dabar „Google“ didesnį prioritetą skiria mobiliajai versijai, užkrovimo greičiui, vartotojo patirties (UX) veiksniams, tinklalapyje praleidžiamam laikui, turinio kokybei, jo aktualumui ir naujumui bei daugybei kitų veiksnių.

Yra daugybė SEO įrankių (angl. „SEO tools“), kurie bando atkurti „PageRank“ algoritmą. Net jei jie yra sėkmingi, negalime žinoti, kokią įtaką „PageRank“ įtaką turi pozicijų pokyčiams. Vienas iš tokių SEO įrankių yra „SEO Power Suite“ programa, kuri naudoja „InLink Rank“.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!