+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Organiniai rezultatai (angl. „Organic results“ arba „Natural Search Results“) – tai internetinės paieškos vartotojams pateikiami natūralūs rezultatai.

Kuomet internetinės paieškos sistemos (pvz., „Google“) vartotojas pateikia užklausą, į paiešką įrašydamas tam tikrą raktinę frazę (raktažodį), paieškos sistema sugeneruoja organinius rezultatus, pateikiant juos paieškos sistemos rezultatų puslapyje (SERP). Rezultatai, kuriuos paieškos sistema pateikia atsižvelgdama į daugiau nei 200 skirtingų veiksnių (tarp kurių yra turinio tikslingumas ir kokybė, išorinių nuorodų tinklas, tinklalapio istoriniai duomenys, patikimumo rodikliai ir kt.) tam, kad vartotojas galėtų lengviau rasti ieškomą informaciją, yra organiniai (natūralūs).

Dauguma internetinių paieškos sistemų vartotojams pateikia dviejų rūšių rezultatus: vieni jų yra organiniai (nemokami), o kiti - mokami. Organinius ir mokamus rezultatus galima nesunkiai atskirti. Naudojantis internetine „Google“ paieškos sistema, ties rezultatų puslapio viršuje ir apačioje rodomais rezultatais esantys ženkliukai „Skelb.“ (angl. „Ad“) žymi mokamus („Google AdWords“ reklamos) rezultatus. Likusieji paieškos sistemos puslapio rezultatai yra organiniai (juos lemia tinkamai įgyvendinta SEO optimizacija). Nustatyta, kad daugiausiai interneto vartotojų paspaudimų (daugiau nei 70 proc.) sulaukia organiniai rezultatai.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!