+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Išorinė nuoroda (angl. „Backlink“ arba „External Backlink) – tai priemonė, padedanti vartotoją iš vieno puslapio nukreipti į kitą. Kitame tinklalapyje patalpinta internetinė nuoroda padeda lankytojui atkeliauti į jūsų tinklalapį. Kuo daugiau kokybiškų ir tikslinių nuorodų nukreipia į jūsų tinklalapį, tuo geriau paieškos sistemų yra vertinamas ir internetinės paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERP) pozionuojamas jūsų tinklalapis pagal atitinkamas vartotojų užklausas.

Nuoroda gali būti ir vidinė (angl. „Internal Backlink“). Vidinė nuoroda tinklalapio lankytoją nukreipia iš vieno puslapio į kitą to paties tinklalapio vidinį puslapį. Vidinės nuorodos taip pat yra labai svarbi vidinės tinklalapio optimizacijos dalis. Jos palengvina naršymą, suteikia daugiau patogumo tinklalapio lankytojams ir padeda lengviau rasti visą juos dominančią informaciją.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!