+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Nofollow – tai komanda, kurią galima rasti puslapio HEAD dalyje arba konkrečios internetinės nuorodos kode, paieškos sistemos botams nurodanti nesekti jokių puslapyje esančių nuorodų arba konkrečios nuorodos (neleidžiant nuorodai perduoti nuorodos autoriteto/naudos).

Nofollow atributo nenaudokite, kai nukreipiate į savo tinklalapio vidinius puslapius. Nofollow atributą naudokite tuomet, kai nukreipiate į kitus tinklalapius, kuriems nuorodos pagalba nenorite perduoti naudos. Nofollow atributas dažnai naudojamas tinklalapiuose, kuriuose turinį kuria patys lankytojai, pvz., straipsnių komentaruose ar internetinių forumų pranešimuose, siekiant apsisaugoti nuo piktnaudžiavimo nekokybiškomis nuorodomis.

Nofollow, esančio nuorodoje, pavyzdys:

<a href="https://www.puslapiopavadinimas.lt" rel="nofollow">nuorodos tekstas</a>

Nofollow taip pat gali būti naudojama ir robotų „meta“ žymoje, siekiant, kad paieškos sistema nefiksuotų puslapyje esančių išeinančių nuorodų. Tokio kodo pavyzdys:

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="INDEX, NOFOLLOW">

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!