+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Meta“ žyma (angl. „Meta tag“) – terminas, kuriuo apibūdinamas tiek „meta“ aprašymas, tiek ir „meta“ pavadinimas bei „meta“ raktažodis. „Meta“ žymos yra yra pateikiamos puslapio HTML struktūros HEAD dalyje, nusakant apie ką yra konkretus puslapis. „Meta“ informacija gali būti atvaizduojama SERP, bet nėra matoma puslapyje (išskyrus „Meta“ pavadinimą, kuris yra matomas naršyklės skirtuke). Labai svarbu suformuoti unikalius ir tikslius „meta“ pavadinimus ir aprašymus, kadangi paieškos sistemos jų pagalba gali lengviau nustatyti apie ką yra kalbama puslapyje. Ir nors šios „meta“ žymos tiesiogiai neįtakoja tinklalapio pozicijų SERP, jos gali padidinti PR (angl. „CTR“) – paspaudimų rodiklį, tokiu būdu turint teigiamą įtaką tinklalapio pozicijų pagerėjimui.

Galima išskirti keturias meta žymas:

  • „Meta“ pavadinimo žyma (angl. „Meta title tag“)– tai yra tekstas, kurį jūs matote savo interneto naršyklės skirtuke. Paieškos sistemos šią žymą naudoja kaip jūsų puslapio pavadinimą..
  • „Meta“ aprašymo žyma (angl. „Meta description tag“) – tai trumpas puslapio aprašymas. Konkretūs, aiškūs ir sudominantys „meta“ aprašymai gali paskatinti interneto vartotojus apsilankyti jūsų puslapyje. „Meta“ aprašymas gali būti prilyginamas „organiškos reklamos tekstui“
  • „Meta“ robotų žyma (angl. „Meta robots tag“)– priemonė, paieškos sistemų botams (robotams, vorams arba „crawlers“), kaip jie turėtų elgtis su konkrečiu puslapiu, pvz., index/noindex (tai paieškos sistemoms nurodo ar jūsų puslapis turėtų būti rodomas paieškos sistemos rezultatų puslapiuose, ar ne), follow/nofollow (tai paieškos sistemoms nurodo, kaip elgtis su jūsų puslapyje esančiomis nuorodomis: ar jos turėtų pasitikėti nuoroda ir ją „sekti“, ar ne).
  • „Meta“ raktažodžio žyma (angl. „Meta keywords tag“) – tai raktažodis arba raktinė frazė, kuri yra geriausiai susijusi su konkrečiu puslapiu. Ilgą laiką nebenaudojama pagrindinių paieškos sistemų.
//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!