+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Meta“ pavadinimas, puslapio pavadinimas arba puslapio žyma (angl. „Meta title“, „Page title“ arba „Title tag“) - tai yra pavadinimas, kuris yra skiriamas konkrečiam internetiniam puslapiui. Šis pavadinimas yra matomas internetinės paieškos rezultatuose ir veikia kaip nuoroda, nukreipianti vartotoją į konkretų tinklalapio puslapį (taip pat puslapio pavadinimas yra matomas ir interneto naršyklės skirtuke).

„Meta“ pavadinimas yra naudojamas siekiant apibūdinti puslapio turinį. Tai yra svarbus veiksnys, į kurį atsižvelgia paieškos sistemos algoritmai, bandydami nustatyti, kuris internetinis puslapis yra geriausiai susijęs su vartotojo pateikta internetine užklausa.

Puslapio pavadinime turėtų būti panaudoti tiksliniai raktažodžiai – juos efektyviau panaudoti „meta“ puslapio pavadinimo pradžioje. Tokio sprendimo teigiamą įtaką reikėtų suprasti ne kaip tiesioginį poveikį geresnėms pozicijoms, o kaip priemonę, kuri padeda pritraukti didesnį vartotojų dėmesį.

Keli patarimai kuriant tinkamus „meta“ pavadinimus:

  • Turėtumėte sukurti puslapių pavadinimus, kurie skamba natūraliai, aiškiai apibūdina konkretaus puslapio turinį ir yra koncentruoti. Venkite tuščiažodžiavimo.
  • Kiekvienas tinklalapio vidinis puslapis turėtų turėti unikalų puslapio pavadinimą.
  • Venkite pernelyg ilgų puslapių pavadinimų.
  • Venkite naudoti pernelyg daug raktažodžių. Naudinga puslapio pavadinime panaudoti pagrindinį raktažodį arba raktinę frazę, tačiau nėra naudinga tuos pačius žodžius ar frazes naudoti ne vieną kartą.
//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!