+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Domenas (angl. „Domain“) – tai pagrindinis tinklalapio adresas (pvz., www.puslapiopavadinimas.lt). Domenas įsigijimas netrumpesniam kaip vienerių metų laikotarpiui, reguliariai jo galiojimą (teisę į adreso nuosavybę) pratęsiant.

Dažnai galima girdėti teiginius apie tai, kad internetinės paieškos sistemos didesnį palankumą pozicijų atžvilgiu skiria tiems tinklalapiams, kurių domenas (tinklalapio adresas) yra pratęstas (įsigytas) ilgesniam laikotarpiui, tačiau iki šiol nei viena internetinė paieškos sistema nepatvirtino, kad ilgesnis domeno galiojimo laikotarpis yra vienas iš tinklalapio pozicijų vertinimo ir autoriteto nustatymo veiksnių. Pagrindinė priežastis, kodėl savo tinklalapio adreso galiojimą rekomenduojama pratęsti ilgesniam laikotarpiui, yra susijusi su jūsų ilgalaikiais planais ar tiesiog noru nesijaudinti dėl domeno galiojimo pasibaigimo artimiausiu metu.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!