+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Crawler“ – tai angliškas terminas, apibūdinantis internetinės paieškos sistemos programą (botą), kuri, naudodamasi puslapių nuorodų struktūra, naršo po internetą ir konkrečius internetinius puslapius tam, kad surinktų duomenis.

Naršymo gylis (angl. „Crawl Depth“) – nusako, kaip „giliai“ tinklalapis yra peržiūrėtas ir suindeksuotas „crawler“ programų. Kuo daugiau tinklalapio vidinių puslapių yra suindekstuoti paieškos sistemų, tuo didesnė tikimybė, kad puslapiai turės geresnes pozicijas pagal atitinkamus ilgesnius (angl. „Long tail“) raktažodžius.

Naršymo dažnumas (angl. „Crawl Frequency“) – nurodo, kaip dažnai tinklalapyje naršo „crawler“ programos. Tinklalapiai, kurie yra autoritetingi, teigiamai vertinami paieškos sistemų, turi naudingos informacijos arba yra reguliariai atnaujinami, įprastai naršomi/suindeksuojami dažniau nei tinklalapiai, kurie turi mažesnį autoritetą, prastas išorines nuorodas arba daug dublikuoto turinio.

Įprastai dauguma tinklalapių/puslapių naršomi/indeksuojami kas 30 dienų. Tai nebūtinai reiškia, kad visas tinklalapis bus peržiūrėtas/suindeksuotas per vieną dieną, tačiau kiekvienas tinklalapio puslapis bus iš naujo peržiūrėtas apytiksliai po trisdešimties dienų nuo paskutinio naršymo/indeksavimo. Tuo tarpu, jei tinklalapis yra nuolatos atnaujinamas ir gerai vertinamas paieškos sistemų, naršymas gali vykti ir dažniau nei kas valandą ar netgi minučių tikslumu.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!