+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

B2B – tai angliško termino „Business to Business“ trumpinys, pažodžiui reiškiantis verslas verslui. B2B atveju bendradarbiavimas vyksta tarp kelių verslo subjektų, parduodant prekes, teikiant paslaugas ar informaciją. Šis verslo modelis nuo B2C (angl. „Business to Customer“) skiriasi tuo, kad verslas nebendradarbiauja su klientais. Sandoriai vyksta tarp skirtingų verslo subjektų.

Keli B2B verslo modelio pavyzdžiai:

  • Įmonės tinklalapis. Daugelio įmonių internetinių tinklalapių tikslinė auditorija yra kitos bendrovės (t.y. kiti verslo subjektai).
  • Prekių tiekimas. Tokiu atveju vienas verslo subjektas (prekių pardavėjas) prekes perka iš kito verslo subjekto – prekių tiekėjo (arba kai kuriais atvejais tiesiai iš gamintojo).
  • Informaciniai tinklalapiai. Internete galima rasti daug verslui skirtų informacinių tinklalapių, kuriuose publikuojama specifinė (tikslinė) informacija, aktuali tik konkrečiose rinkose veikiantiems verslo subjektams.

Dažniausiai B2B atveju yra orientuojamasi į ilgalaikius verslo santykius.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!