+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Autoritetas (angl. „Authority“) – jis nusako tinklalapio patikimumą paieškos sistemos atžvilgiu. Egzistuoja penki pagrindiniai veiksniai, susiję su tinklalapio ir jo puslapių autoritetu: išorinių nuorodų kokybė (nuorodos, atkeliaujančios iš kokybiškų ir paieškos sistemos gerai vertinamų tinklalapių), tinklalapio amžius, srauto tendencijos, tinklalapio istorija ir originalus bei kokybiškas turinys. Kuo didesnis tinklalapio ar jo puslapių autoritetas, tuo didesnė tikimybė, kad pagal atitinkamas užklausas internetinėje paieškoje tinklalapis užims geresnes pozicijas.

Be to, internetinės paieškos sistemos nuolatos koreguoja savo algoritmus, paremtus vietiniu ir bendru autoritetu. Paieškos sistemų algoritmai tinklalapius gali traktuoti kaip vietinės ar bendrinės (visuotinės) reikšmės autoritetais. Pavyzdžiui, „Wikipedia“ yra laikomas visuotinės reikšmės autoritetą turinčiu tinklalapiu. Tuo tarpu šis tinklalapis, kuriame dabar lankotės, SEO prasme yra pripažįstamas vietinio autoriteto tinklalapiu, o ne visuotinės reikšmės internetiniu puslapiu.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!