+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Anchor“ tekstas (angl. „Anchor text“ arba „Link text“) – tai internetinės nuorodos, nukreipiančios į kitą tinklalapį ar vidinį puslapį, tekstas.

Dažniausiai „anchor“ tekstas skiriasi savo spalva (taip pat gali būti pabrauktas ar kitaip pažymėtas, be to – jo spalva turėtų pasikeisti, jei tinklalapio lankytojas jau buvo spustelėjęs konkrečiame puslapyje esančią nuorodą) tam, kad tinklalapio lankytojai žinotų, jog spustelėję ant „anchor“ teksto bus tiesiogiai nukreipti į kitą tinklalapį ar puslapį, kuriame ras daugiau su pažymėtu tekstu susijusios informacijos. „Anchor“ tekstas taip pat padeda ir internetinėms paieškos sistemoms suprasti, apie ką kalbama puslapyje, į kurį nukreipiama. Dėl šios priežasties „anchor“ tekstas turėtų būti tikslingas, tinklalapio lankytojams nurodantis, ko galima tikėtis spustelėjus nuorodą. Jei nuoroda yra paveikslėlis – paveikslėlio ALT žyma gali atstoti „anchor“ tekstą.

Paieškos sistemos, atsižvelgdamos į „anchor“ tekstus, kuriuos interneto vartotojai pateikia savo nuorodose, nukreipiančiose į kitus tinklalapius, vertina ir pačius tinklalapius kaip aktualius vartotojams, kurie naudojasi internetinėmis paieškos sistemomis, pasitelkdami atitinkamas frazes (kurios sutampa su „anchor“ tekstais). Jei nuorodos internete atsiranda natūraliai, dažniausiai jos turi labai skirtingus „anchor“ tekstus. Tuo tarpu pernelyg dažnas identiško „anchor“ teksto vartojimas paieškos sistemų gali būti palaikytas kaip manipuliacija, kuri yra baudžiama.

„Anchor“ teksto pavyzdys („anchor“ tekstas, kurį mato tinklalapio lankytojai, šiuo atveju yra „Profesionalios SEO paslaugos“):

<a href="https://www.loris.lt/seo-paslaugos/">Profesionalios SEO paslaugos</a>

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!