+370 62 997766
       APIE „LORĮ“      D.U.K.
Kreipkitės dėl PROFESIONALIOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Adresyno įrašas (angl. „Bookmark“) – vartotojai jiems patikusius tinklalapius įrašo į adresyną tam, kad vėliau galėtų lengviau į juos sugrįžti. Pasinaudojant įrašymo į adresyną funkcija, puslapio nuoroda ateičiai yra išsaugoma vartotojo interneto naršyklėje.

Socialiniai adresyno įrašų tinklalapiai (angl. „Social Bookmarking Sites“), kurie dar kitaip neretai vadinami žymėjimų tinklalapiais (angl. „Tagging sites“), leidžia vartotojams vieni su kitais dalintis skirtingų jiems patikusių tinklalapių nuorodomis. Nuorodos, kurios yra pateikiamos tokiuose tinklalapiuose (pvz., „Pinterest“, „Reddit“, „StumbleUpon“, „Delicious“ ir kt.) prisideda prie tinklalapio pozicijų gerinimo internetinėje paieškoje, nes tai paieškos sistemoms signalizuoja apie puslapio, kuriuo dalinamasi, naudą vartotojams.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!