+370 62 997766
       APIE MUS      D.U.K.
Kreipkitės dėl NEMOKAMOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

Generuojame ir realizuojame reklaminių kampanijų idėjas internete. Atsižvelgdami į verslo pobūdį, konkrečią rinką, kliento lūkesčius, numatytus pagrindinius tikslus, internetinių svetainių lankytojų srautą, jų amžiaus grupes, pomėgius, svetainėse praleidžiamą laiką ir kitus svarbius veiksnius, pasirūpiname internetinės reklamos rodymu internetiniuose tinklalapiuose ir internetinės reklamos bei socialiniuose tinkluose.

Internetinio marketingo dėka bet kurioje geografinėje teritorijoje greitai, paprastai ir reikiamu laiku paskelbsite naujausią ir aktualiausią informaciją. Reklama internete bus reguliariai koreguojama be jokių trukdžių, pasirenkant tinkamiausius internetinius šaltinius ir pasiekiant tikslinę auditoriją.

Internetinis marketingas šiandien yra lavai svarbus verslo sėkmei, siekiant išplėsti klientų ratą, padidinti pardavimus ir žinomumą. Todėl, norint sukurti didžiausią pridėtinę vertę, jūsų pasirinkta reklama internete turėtų būti kompleksiška ir diferencijuota.

Internetinis marketingas jūsų verslui

Atsižvelgdami į jūsų vykdomos komercinės veiklos pobūdį ir pagrindinius siekius, galite pasinaudoti efektyviausia internetine reklama.

Internetinis marketingas

SEO PASLAUGOS

SEO paslaugos: organiniai „Google“ paieškos sistemos rezultatai iki šiol yra pagrindinė priemonė, kuria naudojasi interneto vartotojai, todėl, siekiant aukštų, ilgalaikių ir stabilių paieškos sistemos pozicijų, reikalingos profesionalios SEO paslaugos.

TURINIO RINKODARA

Turinio rinkodara: naudojantis internetine rinkodara, turinys yra vienas iš svarbiausių elementų. Skleidžiant kokybišką, vartotojams naudingą, įtraukiantį ir diskutuoti, mėgti ir dalytis skatinantį turinį, didinsite savo verslo žinomumą, klientų ratą ir pardavimus.

„GOOGLE ADWORDS“ REKLAMA

„Google AdWords“ reklama: tai yra viena iš populiariausių reklamos internete priemonių, todėl tiems, kurie siekia greitai ir lengvai pasiekti savo tikslinę auditoriją, siūlome profesionalias „Google AdWords“ reklamos administravimo paslaugas.

„FACEBOOK“ REKLAMA

„Facebook“ reklama: socialiniai tinklai šiandien yra neatsiejama daugelio interneto vartotojų gyvenimo dalis, todėl, jei norite būti lengviau pastebimi potencialių klientų, norimus tikslus įgyvendinsite pasinaudoję mūsų teikiamomis „Facebook“ reklamos administravimo paslaugomis.

REMARKETINGAS

Remarketingas: norint susigrąžinti prarastus potencialius klientus, siūlome pasinaudoti remarketingo paslaugomis, kurios padės padidinti pardavimus ir sistemingai plės jūsų klientų ratą.

Reklamos kaina internete

Pageidaujamo reklamos biudžeto nustatymas, paties pasirinktų kainų nurodymas tik už reklamos paspaudimus, kurie pritraukia potencialius klientus, ir išsamių reklamos skelbimų ataskaitų, rodančių reklamos efektyvumą, pateikimas žymiai sumažins jūsų kaštus ir padės greičiau pasiekti norimų rezultatų. Reklamos kaina internete kiekvienu atveju skiriasi, todėl, norėdami sužinoti vienos ar kitos internetinės reklamos įkainius, susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums optimaliausią pasiūlymą.

Internetinė reklama – sėkmės garantas

Jei norite pasiekti geriausių rezultatų, visuomet rekomenduojama, kad reklamą internete sudarytų kompleksiniai sprendimai. Tai padeda pasiekti didesnę auditoriją ir tokiu būdu padidinti pardavimus bei pasiekti konkrečius tikslus.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Jei jus domina elektroninis marketingas, tačiau nežinote, kuri internetinė reklama ar internetinio marketingo strategija jums galėtų pasitarnauti efektyviausiai, susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!


SEO srities specialistai

„Rezultatai pasiekti laiku, pozicijos stabilios, komunikacija sklandi, ataskaitos reguliarios ir išsamios. SEO srities specialistai.“

Eglė Pukytė / E-komercijos projektų vadovė, TopBeauty.lt

Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

„Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

E. Stanelis / Direktorius, www.vokiskaideja.lt

Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

„SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

Vitas L. / Skelbimų portalo LabaiGerai.lt kolektyvo vardu

Puiki kokybė

„Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

Laurynas Rašimas / UAB "Heksimus", El. komercijos specialistas

Efektyvios SEO paslaugos

„Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

Edmundas Litvinas / www.didysisvestuviukatalogas.lt

Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe

„Užsakinėjame įvairios paskirties straipsnius, esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei personalo aptarnavimu. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaina atitinka kokybę.“

Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" vadybininkas, www.aliejauspresai.lt, www.mlvs.info

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image