SEO konsultacijos

Profesionalios SEO konsultacijos suteiks jums didesnį konkurencinį pranašumą ir padės lengviau pasiekti norimų rezultatų internetinėje paieškos sistemoje. Padėsime jums suprasti svarbiausius SEO veiksnius, nuodugniau įvertinti tikrąją jūsų tinklalapio būklę ir nustatyti, kas yra aktualiausia, siekiant pranokti pagrindinius konkurentus.

SEO konsultacijos

SEO konsultacijos padeda

Suprasti, kodėl reikia optimizuoti tinklalapį: SEO konsultacijos padės jums suprasti, kokios pagrindinės priežastys lemia tinklalapio optimizavimo paieškos sistemoms būtinybę. Tai leis lengviau ir tikslingiau paskirstyti savo reklamos biudžetą.

Sukurti veiksmingą SEO strategiją: konsultacijos metu galima išsiaiškinti, kokia yra dabartinė jūsų suformuota strategija, nustatyti pagrindines problemas, įvardinti jų sprendimo būdus ir sukurti veiksmingą SEO strategiją. Tai labai svarbu, jei norite ilgalaikių rezultatų.

Nukreipti tinkama linkme: esate jau pakankamai gerai susipažinę su SEO ir puikiai žinote, kokie yra tikrieji jūsų lūkesčiai, tačiau nenumanote, kaip tinkamai optimizuoti savo tinklalapį, kad neprarastumėte pozicijų, o sistemingai jas gerintumėte? SEO konsultacijos metu nukreipsime jus tinkama linkme ir padėsime išspręsti iškilusius klausimus.

Įgyvendinti raktažodžių analizę: raktažodžių analizė yra viena iš svarbiausių užduočių prieš pradedant įgyvendinti vidinę tinklalapio optimizaciją. Padėsime jums atsakyti į visus klausimus, susijusius su raktažodžių analizės atlikimu. O jei pageidausite – raktažodžių analizę atliksime už jus.

Atlikti konkurentų analizę: žinant pagrindinius tikslinius raktažodžius, rekomenduojama nustatyti pagrindinius konkurentus ir atlikti konkurentų analizę. Atsakysime į klausimus, susijusius su šios užduoties įgyvendinimu, o prireikus – konkurentų analizę atliksime patys.

Atlikti SEO auditą: SEO auditas padeda nustatyti pagrindines jūsų tinklalapio problemas ir jas kuo efektyviau išspręsti, todėl, jei pageidaujate savo tinklalapio SEO auditą atlikti patys, suteiksime profesionalią konsultaciją. Tuo tarpu, jei norite šiuos darbus patikėti mums – atliksime išsamų SEO auditą.

Įvertinti nuorodų tinklą: nežinote, ar dabartinė jūsų tinklalapio vidinė nuorodų struktūra ir išorinių nuorodų tinklas yra suformuoti tinkamai ir profesionaliai? O galbūt jums tereikia patarimų nuorodų tinklui? Galime peržiūrėti jūsų nuorodų tinklą ir sukurti tinkamiausią strategiją.

Suprasti nuorodų tinklo kūrimo metodus: ieškote aukštos kokybės ir autoritetingų išorinių nuorodų? Nežinote, kokiu būdu galima suformuoti patikimų ir tikslinių nuorodų tinklą? Pateiksime jums gaires, kuriomis vadovaudamiesi, galėsite efektyviau ir lengviau sukurti teigiamai paieškos sistemų vertinamą išorinių nuorodų tinklą.

Atlikti konversijos optimizavimą: jūsų tinklalapį kasdien aplanko pakankamai daug lankytojų, tačiau nematote akivaizdaus pardavimų augimo? Padėsime jums nustatyti pagrindines problemas ir efektyviau atlikti konversijos optimizavimą.

Nustatyti tinklalapio struktūros ir dizaino problematiką: jums sudėtinga objektyviai įvertinti, ar jūsų tinklalapio dizainas tinka šiuolaikinei interneto rinkai? Nežinote, ar tinklalapio struktūra atitinka paieškos sistemos standartus? Svarstote, ką būtų galima pakeisti, kad pranoktumėte savo konkurentus? Įvertinsime jūsų tinklalapio dizainą bei struktūrą ir patarsime, kaip pasiekti geresnių rezultatų.

Pasirinkti programinę įrangą: norėdami patys stebėti savo tinklalapio pozicijas, analizuoti savo tinklalapį ir pagrindinius konkurentus, į pagalbą turėtumėte pasitelkti specializuotą programinę įrangą. Galime rekomenduoti, kuri programinė įranga jūsų atveju būtų tinkamiausia.

Peržiūrėti jau suformuotą SEO strategiją: galbūt jau suformavote savo tinklalapio SEO strategiją, tačiau norite užsitikrinti, kad ji duos norimų rezultatų? Įvertinsime jūsų strategiją ir pateiksime įžvalgas.

Suprasti, ar jūsų pasirinktas SEO specialistas yra tinkamas: nusprendėte samdyti SEO specialistą, tačiau nežinote, ar jis iš tikrųjų gali pateisinti jūsų lūkesčius ir SEO specialisto vardą? Palengvinsime jūsų apsisprendimą, įvertindami jūsų pasirinkimą.

Dėl SEO konsultacijos kreipkitės telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt.