SEO paslaugos – optimizavimas paieškos sistemoms

SEO (Search Engine Optimization) – tai internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms, siekiant aplenkti savo konkurentus ir pagal raktinius žodžius pakilti į aukščiausias Google paieškos pozicijas pritraukiant vis daugiau lankytojų.

SEO optimizacija – sudedamosios dalys

SEO paslaugos sudarytos iš daugybės skirtingų, tačiau vienas nuo kito neatsiejamų, veiksnių, kurių visuma padeda užtikrinti teigiamus tinklalapio pozicijų pokyčius internetinėje paieškoje. Todėl, kas yra SEO, geriausiai apibūdina ne paslaugų apibrėžimas, o tai, iš ko sudaryta SEO optimizacija.

SEO paslaugos

1. Interneto rinkos tyrimas ir konkurentų analizė

Efektyvios SEO paslaugos neįsivaizduojamos be interneto rinkos tyrimo ir konkurentų analizės. Šio proceso metu nuodugniai ištiriama jūsų veiklos rinka internete ir nustatomas konkurencijos lygis. Identifikuojami pagrindiniai konkurentai ir atliekama konkurentų raktažodžių analizė. Nustatomi tinkamiausi raktažodžiai, kuriems reikia optimizuoti jūsų tinklalapį. Randami jūsų potencialūs partneriai internete. Numatomi strateginiai veiksmai, kurių reikėtų imtis norint aplenkti konkurentus.

2. Tinklalapio vidinis ir išorinis SEO auditas

SEO optimizavimas atliekamas kur kas sklandžiau ir efektyviau, jei yra atliktas ir nuodugnus internetinės svetainės vidinis ir išorinis SEO auditas, vertinant esamą turinį, struktūrą, programinį kodą ir išorinių nuorodų tinklą. Nurodomi tinkamiausi su jūsų veikla susiję raktažodžiai. Išdėstoma vidinės optimizacijos problematika ir jos sprendimo būdai, teikiami SEO patarimai ir rekomendacijos, kaip reikėtų sėkmingai vystyti tinklalapio nuorodų tinklą, kurį palankiai vertintų internetinės paieškos sistemos.

3. Vidinis tinklalapio optimizavimas (Vidinis SEO)

Vidinis tinklalapio optimizavimas – svetainės turinio, struktūros ir programinio kodo optimizavimas paieškos sistemoms tam, kad Google paieškos robotai suprastų ir tinkamai įvertintų jūsų svetainę, tokiu būdu potencialiems klientams pateikdami tiksliausius rezultatus. Pagal visus SEO reikalavimus ir nustatytus raktažodžius sutvarkomas esamas informacinis turinys, sukuriama trūkstama ir reikiama informacija. Koreguojama ir paieškos sistemoms pritaikoma tinklalapio struktūra ir elementai. Sutvarkomos programinio kodo klaidos, neleidžiančios paieškos varikliams tinkamai suprasti ir reitinguoti kliento internetinės svetainės.

4. Išorinis tinklalapio optimizavimas (Išorinis SEO)

Išorinis tinklalapio optimizavimas – tai iš kitų internetinių šaltinių į jūsų svetainę nukreipiančių kokybiškų ir su jūsų veikla susijusių nuorodų tinklo kūrimas. SEO pagalba gaunate svarių atgalinių nuorodų autoritetinguose ir lankomuose internetiniuose tinklalapiuose, populiariausiuose socialiniuose tinkluose ir pagal norimus raktažodžius kylate į aukščiausias paieškos sistemų pozicijas. Atlikdami išorinę tinklalapio optimizaciją pasitelkiame kompleksinį veiksmų planą, todėl didėja ir stiprėja jūsų prekės ženklo ar bendrovės žinomumas, pritraukiama vis daugiau naujų lankytojų ir labai efektyviai gerinami jūsų reitingai paieškos sistemose.

5. Konversijos optimizavimas

Konversijos optimizavimas – į svetainę atkeliaujančių lankytojų, virstančių klientais, rodiklių gerinimas. Išanalizuojame ir nustatome silpniausias jūsų tinklalapio vietas ir vykdomus internetinio marketingo veiksmus. Naudodami pažangiausią programinę įrangą identifikuojame pagrindines problemas ir įgyvendiname efektyviausiai veikiančią strategiją. Ištyrę ir įvertinę lankytojų atliekamus veiksmus jūsų tinklalapyje, sukuriame ir pritaikome efektyviai veikiančius tinklalapio elementus ir optimizuojame tinklalapio struktūrą. Suteikiame išsamias konsultacijas ir naudingus patarimus, padedančius pritraukti ir kurti vis didesnį lojalių klientų ratą.

SEO optimizavimas ir šio proceso trukmė

Laikas, per kurį atliekamas svetainių optimizavimas, gali būti nevienodas. Tinklalapio vidinė optimizacija paieškos sistemoms užtrunka apie 15-30 d. Išorinė optimizacija reikalauja ilgesnio laikotarpio, kuris tęsiasi apie 6-12 mėn. Pirmuosius SEO rezultatus neretai galima išvysti jau po 1 mėn., tačiau visas procesas užtrunka ilgiau, priklausomai nuo tinklalapio dydžio, konkurencijos rinkoje, pageidaujamų raktažodžių, jų skaičiaus ir kitų veiksnių.

SEO optimizavimas

Profesionalios SEO paslaugos sukuria ilgalaikę pridėtinę vertę Jūsų verslui

Po atliktos tinklalapio optimizacijos, ilgą laiką nereikia rūpintis savo tinklalapio pozicijomis paieškos sistemoje, kadangi pastarosios, priklausomai nuo konkurencijos rinkoje, beveik visą laiką išlieka nepakitusios. Tai reiškia, kad jūsų investicija į tinklalapio optimizavimą paieškos sistemoms (SEO optimizaciją) yra vienkartinė.

SEO paslaugos kaina

Kadangi kiekvienam verslui yra labai svarbu tinkamai įvertinti investuojamų lėšų atsiperkamumą, tai galima labai nesunkiai apskaičiuoti:

Lankytojų skaičius iš organinės paieškos * Jūsų konversijos rodiklis (%) * Vidutinė krepšelio vertė = Pajamos
Pajamos – Vidutiniai kaštai vienam krepšeliui – SEO kaina = Pelnas

SEO kainos ir investicinės grąžos pavyzdys:

Lankytojų skaičius prieš optimizaciją: 1000/mėn. (12 000/m.)
Lankytojų skaičius po optimizacijos: 4000/mėn. (48 000/m.)
Lankytojų prieaugis: 3000/mėn. (36 000/m.)

Konversijos rodiklis: 5 %
Vidutinė krepšelio vertė: 80 Eur
Vidutiniai kaštai vienam krepšeliui: 40 Eur
SEO paslaugos kaina: 700 Eur/mėn. (8400 Eur/m.)

Pajamos: 16 000 Eur/mėn. (192 000 Eur/m.)
Pelnas: 7300 Eur/mėn. (87 600 Eur/m.)

Tai pirmųjų metų pavyzdys. Dažniausiai antraisiais metais pastarieji rodikliai didėja, todėl generuojamas dar didesnis pelnas. Kiekvieno tinklalapio konversijos rodiklis gali būti ir didesnis. Preliminarius skaičius šiai formulei galime pasakyti išanalizavę jūsų svetainę, teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, pagrindinių ir aktualiausių raktažodžių skaičių ir rinkos konkurencingumą. Pastarieji veiksniai lemia ir SEO kainą, kuri kiekvienu konkrečiu atveju gali skirtis.

Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemoje, padidinti savo pardavimus ir žinomumą – dėl SEO konsultacijos susisiekite telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!