Facebook reklama

„Facebook“ – tai socialinis tinklas, turintis daugiausiai vartotojų pasaulyje. Kiekvieną dieną šį socialinį tinklą aplanko 1,13 milijardo aktyvių vartotojų (Statista, 2016). Net 72 % suaugusių interneto vartotojų naudojasi „Facebook“  (Pew Research Center, 2015). Vien šie skaičiai rodo, kad šis socialinis tinklas yra puikus jūsų paslaugos ar produkto reklamos įrankis, nes, juo naudojantis, galima pasiekti didžiules tikslines auditorijas.

Facebook reklama

Savo auditoriją galite pasiekti, atrinkę ją pagal šiuos kriterijus:

 • lytį,
 • amžių,
 • gyvenamą vietą,
 • kalbą,
 • išsilavinimą,
 • darbo sritį,
 • pomėgius
 • ir kt.

Auditorijos susiaurinimas naudojantis tiksliniais kriterijais padės jums pasiekti būtent tuos žmones, kurie yra labiausiai suinteresuoti pirkti jūsų prekes ir paslaugas.

„Facebook“ taip pat siūlo nemažai skirtingų reklamos būdų, tačiau toliau išvardyti keturi būdai yra pagrindiniai:

 1. Banerinė „Facebook“ reklama puslapio dešinėje. Pasirinkę šį reklamos būdą, galėsite reklamuoti savo tinklalapį, „Facebook“ puslapį, renginį („Facebook event“) ar mobiliąją aplikaciją.
 2. Reklama naujienų sraute. Šis būdas yra ypač patrauklus, nes „Facebook“ vartotojai ne iš karto jį identifikuoja kaip reklamą. Ši reklama pasirodo naudotojo naujienų sraute, o tai jį labiau įtraukia. Šiuo būdu jūs galite reklamuoti bet kokį įvykį savo „Facebook“ paskyroje – tiek savo komentarą, tiek tai, kad kažkam patiko jūsų puslapis ar kad kas nors nori apsilankyti jūsų organizuojamame renginyje.
 3. Reklama mobiliuosiuose įrenginiuose (išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse). Šios reklamos pagalba jūs pasieksite tik tuos žmones, kurie naršys „Facebook“ socialiniame tinkle, naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais. Reklamos galimybės yra panašios į tas, kurios galimos naujienų sraute, tačiau šis būdas dar labai tinka ir mobiliosios aplikacijos reklamai, nes naudotojas gali karto ją iš įsidiegti savo išmaniajame įrenginyje.
 4. Reklama „Facebook“ paieškoje. Naudodami šį reklamos būdą, panašiai kaip ir „Google AdWords“, jūs pasirenkate raktinius žodžius, kuriuos vartotojui įvedus į „Facebook“ paieškos lauką, iššoks jūsų reklama. Tačiau, kitaip nei „Google AdWords“ atveju, čia prisideda ir žmonių vardai, o tai gali palengvinti jūsų reklamos rodymą, ypač jei ji susijusi su dažnai ieškomu ar įžymiu žmogumi.

„Facebook Pixel“ – tai dar daugiau reklamos galimybių suteikiantis įrankis, kurį įsidiegę į savo tinklalapį, galėsite tiksliai sekti per „Facebook“ atėjusių lankytojų konversijas, nukreipti reklamą į tuos „Facebook“ vartotojus, kurie yra panašiausi į jūsų fanų bazę arba į tuos, kurie turi daugiausia galimybių konvertuotis, o taip pat sukurti pakartotinės rinkodaros-nukreipimo strategiją.

„Facebook“ reklamos kaina ir apmokėjimas –  kaip ir „Google AdWords“ atveju, naudodamiesi „Facebook“ reklama, jūs mokate už gautą rezultatą, tačiau „Facebook“ šiuo atžvilgiu yra dar lankstesnis. Jūs galite mokėti už jūsų reklamos paspaudimus arba rinktis pigesnį būdą – mokėti už peržiūras. Papildomos galimybės užtikrina jums lankstesnį reklamos biudžeto naudojimą.

„Facebook“ puslapio priežiūra – siūlome ne tik „Facebook“ reklamos administravimo, tačiau ir „Facebook“ puslapių priežiūros paslaugas. Sukuriame kliento verslui skirtą paskyrą socialiniame tinkle – ją apipavidaliname, panaudodami išskirtinį ir profesionalų dizainą bei reikiamus grafinius elementus. Sukuriame visus būtinus aprašymus. Administruojame kliento socialinių tinklų paskyras ir palaipsniui didiname potencialių klientų auditoriją – prižiūrime esamą ir kuriame naują naudingą turinį, šaliname nereikalingas ir įvaizdžiui kenkiančias žinutes. Vykdome įvairias apklausas, rūpinamės besilankančių gerbėjų patirtimi, skatiname bendravimą ir aktyvumą bei organizuojame konkursus ir teikiame išskirtinius pasiūlymus. Visa tai didina jūsų klientų auditoriją, prekinio ženklo žinomumą ir pardavimus.

Susisiekite su mumis ir mes, įvertinę jūsų poreikius, pateiksime jūsų verslui tinkantį „Facebook“ reklamos administravimo arba jūsų „Facebook“ puslapio priežiūros pasiūlymą – skambinkite tel. +370 62 997766 arba rašykite el. paštu info@loris.lt.

TAIP PAT SKAITYKITE: SEO paslaugos | SEO straipsniai | Reklama internete | Google AdWords