Reklama internete

Generuojame ir realizuojame reklaminių kampanijų idėjas internete. Atsižvelgdami į verslo pobūdį, konkrečią rinką, kliento lūkesčius, numatytus pagrindinius tikslus, internetinių svetainių lankytojų srautą, jų amžiaus grupes, pomėgius, svetainėse praleidžiamą laiką ir kitus svarbius veiksnius, pasirūpiname internetinės reklamos rodymu internetiniuose tinklalapiuose ir internetinės reklamos bei socialiniuose tinkluose.

Reklama internete

Internetinio marketingo dėka bet kurioje geografinėje teritorijoje greitai, paprastai ir reikiamu laiku paskelbsite naujausią ir aktualiausią informaciją. Reklama internete bus reguliariai koreguojama be jokių trukdžių, pasirenkant tinkamiausius internetinius šaltinius ir pasiekiant tikslinę auditoriją.

Internetinis marketingas šiandien yra lavai svarbus verslo sėkmei, siekiant išplėsti klientų ratą, padidinti pardavimus ir žinomumą. Todėl, norint sukurti didžiausią pridėtinę vertę, jūsų pasirinkta reklama internete turėtų būti kompleksiška ir diferencijuota.

Internetinis marketingas jūsų verslui

Atsižvelgdami į jūsų vykdomos komercinės veiklos pobūdį ir pagrindinius siekius, galite pasinaudoti efektyviausia internetine reklama.

SEO paslaugos: organiniai „Google“ paieškos sistemos rezultatai iki šiol yra pagrindinė priemonė, kuria naudojasi interneto vartotojai, todėl, siekiant aukštų, ilgalaikių ir stabilių paieškos sistemos pozicijų, reikalingos profesionalios SEO paslaugos.

Turinio rinkodara: naudojantis internetine rinkodara, turinys yra vienas iš svarbiausių elementų. Skleidžiant kokybišką, vartotojams naudingą, įtraukiantį ir diskutuoti, mėgti ir dalytis skatinantį turinį, didinsite savo verslo žinomumą, klientų ratą ir pardavimus.

Google AdWords reklama: tai yra viena iš populiariausių reklamos internete priemonių, todėl tiems, kurie siekia greitai ir lengvai pasiekti savo tikslinę auditoriją, siūlome profesionalias Google AdWords reklamos administravimo paslaugas.

Facebook reklama: socialiniai tinklai šiandien yra neatsiejama daugelio interneto vartotojų gyvenimo dalis, todėl, jei norite būti lengviau pastebimi potencialių klientų, norimus tikslus įgyvendinsite pasinaudoję mūsų teikiamomis Facebook reklamos administravimo paslaugomis.

Remarketingas: norint susigrąžinti prarastus potencialius klientus, siūlome pasinaudoti remarketingo paslaugomis, kurios padės padidinti pardavimus ir sistemingai plės jūsų klientų ratą.

Reklamos kaina internete

Pageidaujamo reklamos biudžeto nustatymas, paties pasirinktų kainų nurodymas tik už reklamos paspaudimus, kurie pritraukia potencialius klientus, ir išsamių reklamos skelbimų ataskaitų, rodančių reklamos efektyvumą, pateikimas žymiai sumažins jūsų kaštus ir padės greičiau pasiekti norimų rezultatų. Reklamos kaina internete kiekvienu atveju skiriasi, todėl, norėdami sužinoti vienos ar kitos internetinės reklamos įkainius, susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums optimaliausią pasiūlymą.

Internetinė reklama – sėkmės garantas

Jei norite pasiekti geriausių rezultatų, visuomet rekomenduojama, kad reklamą internete sudarytų kompleksiniai sprendimai. Tai padeda pasiekti didesnę auditoriją ir tokiu būdu padidinti pardavimus bei pasiekti konkrečius tikslus. Todėl, jei jus domina elektroninis marketingas, tačiau nežinote, kuri internetinė reklama ar internetinio marketingo strategija jums galėtų pasitarnauti efektyviausiai, kreipkitės telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt.

TAIP PAT SKAITYKITE: SEO straipsniai | SEO konsultacijos | Konversijos optimizavimas