+370 62 997766
       APIE MUS      D.U.K.
Kreipkitės dėl NEMOKAMOS SEO KONSULTACIJOS KONSULTUOTIS

„Google AdWords“ reklama – tai priemonė, padedanti į jūsų tinklalapį pritraukti tikslinius lankytojus, mokant tik už rezultatą. Naudodamiesi „Google AdWords“ reklama, jūs mokėsite už reklamos paspaudimus. Tai reiškia, kad jums reikės mokėti tik tada, kai lankytojas iš „Google“ internetinės paieškos puslapio pereis į jūsų tinklalapį.

Kaip veikia „AdWords“ reklama?

PIRMASIS ŽINGSNIS

1. Jūs kreipiatės į mus, siekdami pritraukti papildomą tikslinių klientų srautą į savo internetinį projektą, tokiu būdu parduodant jūsų siūlomą produktą arba paslaugą.

RINKOS ANALIZĖ IR STRATEGIJA

2. Mes išanalizuojame rinką ir parengiame jūsų poreikius atitinkančią strategiją, kuri yra paremta geriausiai jūsų paslaugas parduodančiais raktiniais žodžiais.

REKLAMOS KAMPANIJOS SUKŪRIMAS IR PRIEŽIŪRA

3. Sukuriame „Google AdWords“ reklamos kampaniją, kuri yra nuolatos prižiūrima ir atnaujinama. Nuolatinis rezultatų sekimas yra geros kampanijos garantas.

POZICIJA

4. Atsižvelgiant į pasirinktą strategiją, jūsų tinklalapio skelbimas bus arba vienoje iš keturių viršutinių „Google“ paieškos pozicijų arba vienoje iš trijų apatinių.

TIKSLINĖ AUDITORIJA

5. „Google AdWords“ reklama veikia visame pasaulyje, todėl jums nebūtina apsiriboti vien Lietuvos rinka. Taip pat reklamą galima nukreipti į skirtingomis kalbomis internete naršančius vartotojus arba tik į tuos, kurie yra tam tikrame mieste ar rajone (pvz., „Google AdWords“ reklamą galima rodyti tik Kauno miestui arba Klaipėdos rajonui).

Google AdWords reklama

Kodėl verta rinktis „Google AdWords“?

Google AdWords

PIRMOJI POZICIJA

1. Jūsų skelbimas gali būti pats pirmas, kurį pamatys jūsų tinklalapio tikslinė auditorija.

MOKATE UŽ ATKELIAVUSĮ LANKYTOJĄ

2. Jūs mokėsite tik už tuos lankytojus, kurie iš „Google“ paieškos atkeliaus į jūsų tinklalapį.

INVESTICINĖS GRĄŽOS RODIKLIO (ROI) VERTINIMAS

3. Galėsite nustatyti, kiek lankytojų, atėjusių per „AdWords“, tapo Jūsų klientais. Todėl galėsite labai lengvai ir tiksliai įvertinti kiekvieno mėnesio ar net savaitės investicinės grąžos rodiklį (ROI) ir, atsižvelgiant į pasiektus rezultatus, didinti arba mažinti reklamos biudžetą.

IŠ KARTO MATOMI REZULTATAI

4. Rezultatų sulaukiama iš karto. Skirtingai nei kitų reklamos priemonių atveju, pradėję naudotis „AdWords“ reklama, klientų pagausėjimą pajusite jau tą pačią dieną.

JŪSŲ PAČIŲ NUSTATOMAS BIUDŽETAS

5. Reklamos biudžetas priklauso tik nuo jūsų. Jūs galite išleisti 5 Eur per dieną, tačiau taip pat galite išleisti ir 500 Eur. Mes savo ruožtu pasiūlysime jums optimaliausią ir efektyviausią variantą.

TIKSLINIAI LANKYTOJAI IR DIDELĖ KONVERSIJA

6. Dėka „Google AdWords“ reklamos į jūsų tinklalapį atkeliauja būtent tie klientai, kurie internete ieškojo jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių, todėl tai yra internetinės reklamos priemonė, pasižyminti kone didžiausiu konversijos rodikliu.

ASISTUOJANČIOS KONVERSIJOS

7. „Google AdWords“ taip pat padeda ir kitiems pardavimų kanalams (asistuojančios konversijos). Jeigu jūsų tinklalapio optimizaciją yra atlikta profesionaliai, tai ir jūsų tinklalapio pozicijos organinėje paieškoje bus aukštos. Tuomet, naudodami „Google AdWords“, galėsite tikėtis geriau besikonvertuojančių klientų tiek iš mokamos, tiek ir iš nemokamos internetinės paieškos.

„Google AdWords“ taip pat leidžia reklamuotis ir savo partnerių tinklalapiuose, pateikiant juose vaizdinę reklamą – „Google Display Network“ (GDN), ir reklama persekioti klientus, kurie, atėję į jūsų tinklalapį pirmą kartą, nenusprendė įsigyti jūsų parduodamų prekių ar siūlomų paslaugų („Google“ remarketingas).

Kaip apskaičiuoti „Google AdWords“ kampanijos ROI (investicijų grąžą)?

Jei turite internetinę parduotuvę, tikriausiai žinote vidutinio krepšelio vertę. Įsivaizduokime, kad jūsų parduotuvės vidutinis krepšelis yra 50 Eur.

Jūs esate nustatę 300 Eur „AdWords“ reklamos biudžetą per mėnesį.

Jei vidutinis MUP (mokestis už paspaudimą) = 1 Eur, tai per mėnesį iš „AdWords“ reklamos gausite 300 tinklalapio lankytojų.

Esant 5% konversijos rodikliui (5 iš 100 lankytojų tampa pirkėjais), per mėnesį iš „AdWords“ reklamos sulauksite 15 pirkėjų, o tai reikš vidutiniškai 750 Eur pajamų. Atėmus iš jų 300 Eur išlaidas reklamai, šio kanalo investicinė grąža bus 450 Eur.

Tam, kad šis reklamos kanalas pasiteisintų esant 1 Eur vidutiniam MUP ir 50 Eur vidutiniam krepšeliui, jūsų „Google AdWords“ konversijų rodiklis turi būti ne mažesnis nei 2%.

Reklamos biudžetą, jos skelbimus ir raktinių žodžių kiekį galima koreguoti visą laiką, o tai reiškia, kad, pasikeitus situacijai ir kampanijai duodant mažesnę naudą nei tikėtasi, galima reaguoti greitai ir vėl matyti puikius rezultatus.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Kreipkitės į mus, ir mes, išanalizavę jūsų projektą bei jūsų poreikius, pateiksime jums subalansuotą „Google AdWords“ strategiją, kuri leistų pasiekti jūsų užsibrėžtus tikslus. Susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt.


SEO srities specialistai

„Rezultatai pasiekti laiku, pozicijos stabilios, komunikacija sklandi, ataskaitos reguliarios ir išsamios. SEO srities specialistai.“

Eglė Pukytė / E-komercijos projektų vadovė, TopBeauty.lt

Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

„Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

E. Stanelis / Direktorius, www.vokiskaideja.lt

Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

„SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

Vitas L. / Skelbimų portalo LabaiGerai.lt kolektyvo vardu

Puiki kokybė

„Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

Laurynas Rašimas / UAB "Heksimus", El. komercijos specialistas

Efektyvios SEO paslaugos

„Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

Edmundas Litvinas / www.didysisvestuviukatalogas.lt

Esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe

„Užsakinėjame įvairios paskirties straipsnius, esame patenkinti atliekamų paslaugų kokybe bei personalo aptarnavimu. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaina atitinka kokybę.“

Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" vadybininkas, www.aliejauspresai.lt, www.mlvs.info

Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image