+370 62 997766
  APIE „LORĮ“      D.U.K.     SEO WIKI     PAVYZDŽIAI    ATSILIEPIMAI

AKCIJA: „TOPinformacinių straipsnių rašymo ir publikavimo paketai

Aukščiausios kokybės 2 000 – 20 000 ž. apimties informatyvių/vartotojams naudingų straipsnių rašymo ir publikavimo paketai GERIAUSIA KAINA VISOJE LIETUVOJE (paketų skaičius ribotas)! Informaciniai straipsniai gali būti skirti Jūsų tinklalapio naujienų skilčiai, Jūsų tinklaraščiui, naujienų puslapiui, publikavimui naujienų portaluose, informaciniuose tinklalapiuose arba teminiuose puslapiuose. Straipsniai gali būti pasirenkami tiek su publikavimu, tiek ir be publikavimo.

Pricing table image

GIGA

2 000 ž.99 EUR+PVM

 • 2 000 ž. apimties paketo apimtį galima paskirstyti 2, 3 arba 4 straipsniams, pvz., 2 vnt. 1000 ž., 3 vnt. 650 ž. arba 4 vnt. 500 ž.

PASIRINKTI!

Pricing table image

TERA

5 000 ž.199 EUR+PVM

 • 5 000 ž. apimties paketo apimtį galima paskirstyti 5, 8 arba 10 straipsnių, pvz., 5 vnt. 1000 ž., 8 vnt. 650 ž. arba 10 vnt. 500 ž.

PASIRINKTI!

Pricing table image

PETA

10 000 ž.349 EUR+PVM

 • 10 000 ž. apimties paketo apimtį galima paskirstyti 10, 17 arba 20 straipsnių, pvz., 10 vnt. 1000 ž., 17 vnt. 600 ž. arba 20 vnt. 500 ž.

PASIRINKTI!

POPULIARUS Pricing table image

EXA

20 000 ž.499 EUR+PVM

 • 20 000 ž. apimties paketo apimtį galima paskirstyti 20, 33 arba 40 straipsnių, pvz., 20 vnt. 1000 ž., 33 vnt. 600 ž. arba 40 vnt. 500 ž.

PASIRINKTI!

INFORMACIJA KLIENTUI:

😀 AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS UNIKALUS TURINYS. Visi straipsniai yra SKIRTINGI, ĮDOMŪS, INFORMATYVŪS, NAUDINGI SKAITYTOJAMS.
😀 
Kiekviename straipsnyje galimos 1-3 aktyvios nuorodos (jei straipsniai pasirenkami su publikavimu).
😀
Straipsnyje - ne mažiau kaip 1-2 nuotraukos.
😀
 Straipsniuose naudojamas tinkamas formatavimas - panaudojamos H žymos, pasvirasis tekstas, pajuodintas tekstas, pabrauktas tekstas.
😀 Kliento pageidavimu straipsniuose gali būti pateikiamos ir papildomos išorinės nuorodos į „cituojamus šaltinius“ (pvz., „Wikipedia“, naujienų portalai (LT/EN), informaciniai portalai (LT/EN) ir kt.). Tai didina straipsnio patikimumą/reikšmingumą/vertę/naudą.
😀
Jei klientas straipsnių pageidauja su publikavimu, tinklalapius straipsnių publikavimui galima pasirinkti iš apytiksliai ~100 teminių/informacinių/naujienų pobūdžio tinklalapių ir/arba iš ~100 skirtingų bendrinės tematikos tinklalapių. SEO ir skaitmeninės rinkodaros tematikos straipsniai nerašomi ir netalpinami.
😀 Pateikiame praktiškų patarimų, kaip klientas galėtų efektyviau/optimaliau suformuoti savo raktažodžių/nuorodų planą.
😀 Talpiname Jūsų pageidaujamu reguliarumu, tačiau ne daugiau kaip 1 straipsnį per dieną (arba nepublikuojame, jei tiesiog pageidaujate gauti parašytus straipsnius, kuriuos patys savo nuožiūra skelbsite savo tinklalapyje/tinklaraštyje ar kituose teminiuose/naujienų tinklalapiuose). Savaitgaliais ir švenčių dienomis straipsniai nepublikuojami.
😀 Jei straipsnių pageidaujate su publikavimu, tarpines ataskaitas (nuorodas į straipsnius) siunčiame kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Jei straipsnių publikavimo nereikia, parašytus straipsnius (MS Word .docx formatu) siunčiame kiekvieno mėnesio paskutinę dieną (arba kiekvienos savaitės pabaigoje – tai galioja tik straipsniams, kurie pasirenkami be publikavimo).

KLIENTO PATEIKIAMA INFORMACIJA:

😀 Raktažodžiai ir nuorodos (pvz., 10 straipsnių „PuslapioPavadinimas.lt“ - nuoroda; 3 straipsniai „plikam“ adresui - nuoroda; 1 straipsnis „Pasirinkta raktinė frazė“ - nuoroda ir t.t.). Jei klientas pageidauja, galime pasiūlyti optimalesnį raktažodžių/nuorodų paskirstymą. Jei klientui straipsnių publikavimo nereikia, klientas gali tiesiog pateikti pageidaujamus raktažodžius/raktines frazes arba pageidaujamas straipsnių temas (arba apskritai jų nepateikti, suteikdamas laisvę rašyti su kliento projekto rinka susijusiomis pasirinktinėmis temomis).
😀 Pageidaujamą straipsnių publikavimo reguliarumą (pvz., 2 straipsniai per savaitę, 4 straipsniai per mėnesį ir kt.). Šis punktas netaikomas, jei klientui straipsnių publikavimo paslaugos nereikia, ir jis tiesiog pageidauja gauti parašytus straipsnius.
😀 Duomenis sąskaitai išrašyti. Darbas pradedamas kitą darbo dieną po gauto apmokėjimo.

UŽSAKYMO EIGA:

1. Pateikiate užsakymą ir suderiname užsakymo detales.
2. Išrašome sąskaitą. Gavę apmokėjimą, pradedame vykdyti užsakymą.
3. Sutartomis datomis klientui atsiunčiame tarpines atliktų darbų ataskaitas (nuorodas į publikuotus straipsnius) arba parašytus straipsnius (be publikavimo).

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K.)

K. Ar turite straipsnių pavyzdžių?
A. Be abejo! Straipsnių pavyzdžių turime tūkstančius. Kai kuriuos iš jų rasite spustelėję šią nuorodą.

K. Kokiu formatu bus pristatyti parašyti straipsniai (užsakant straipsnius be publikavimo)?
A. Visas turinys pristatomas Microsoft Word .docx formatu.

K. Ar galima patiems pasirinkti tinklalapius publikavimui?
A. Taip, jeigu užsakysite straipsnius su publikavimu. Dėl tinklalapių sąrašų klientas susisiekia asmeniškai.

K. Ar pritaikote nuolaidą, užsakant daugiau kaip vieną maksimalaus (20 000 ž.) dydžio paketą?
A. Taip. Nuolaidą deriname individualiai. Ji priklauso nuo užsakymo dydžio.

K. Ar privalau iš anksto pateikti visą informaciją straipsniams?
A. Ne, užsakymo pradžiai galite atsiųsti ir dalinę informaciją, jeigu nespėjote sudaryti viso plano. Pvz., galite atsiųsti informaciją 5-10 straipsnių, o likusiems informaciją atsiųsti savaitės bėgyje.

K. Ar užsakymo vykdymo metu galima koreguoti raktažodžių/temų planą?
A. Taip, tačiau planas koreguojamas tik dar neparašytiems (būsimiems) straipsniams. Jeigu darbo procese klientas nori pakoreguoti planą, apie tai jis turi informuoti iš anksto, o mes, savo ruožtu, pateikiame klientui informaciją apie tai, kiek ir kokie straipsniai dar neparašyti, ir kuriems straipsniams bus galima koreguoti informaciją.

K. Ar atsiunčiate nuorodas į paskelbtus straipsnius?
A. Taip. Tarpines atliktų darbų ataskaitas (nuorodas į paskelbtus straipsnius) siunčiame kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Užsakius straipsnius be publikavimo (t.y. norite, kad Jums būtų atsiųsti parašyti straipsniai), parašytus straipsnius galime atsiųsti kiekvienos savaitės pabaigoje (tai galioja tik straipsniams, užsakytiems be publikavimo) arba mėnesio paskutinę dieną.

K. Ar straipsnius galiu naudoti savo reprezentaciniams vidiniams tinklalapio puslapiams (paslaugų/prekių aprašymams, „apie mus“ tekstams ir pan.)?
A. Ne. Tai nėra Jūsų svetainei skirti reprezentaciniai tekstai. Tai yra informaciniai/vartotojams naudingi/naujienų pobūdžio straipsniai, kuriuos...
1) ...galima publikuoti mūsų siūlomuose teminiuose/naujienų tinklalapiuose ir tinklaraščiuose;
2) ...klientas (kuris pageidauja straipsnių be publikavimo) gali savo iniciatyva publikuoti jo turimuose arba kitų paslaugų teikėjų siūlomuose teminiuose ar naujienų portaluose;
3) ...galima skelbti kliento tinklalapio naujienų skiltyje, tinklaraštyje ir kt.

K. Kam gali būti naudojami straipsniai?
A. Jūsų tinklalapio naujienų skilčiai, Jūsų tinklaraščiui, naujienų puslapiui, publikavimui naujienų portaluose, informaciniuose tinklalapiuose arba teminiuose puslapiuose.

K. Kokias pozicijas internetinėje paieškoje galėsiu pasiekti?
A. Šios paslaugos yra turinio rinkodaros paslaugos. Tai nėra SEO paslaugos. Klientas, kuris naudojasi šiomis turinio rinkodaros paslaugomis ir užsako straipsnius su publikavimu, PATS ATSAKO už savo tinklalapio pozicijas. Tokiu atveju savo tinklalapį jis turi optimizuoti savo jėgomis ir taikydamas savo strategiją. Turinio rinkodaros paslaugų teikėjas NEATSAKO už pozicijas. Šios paslaugos nesiejamos su „rezultatais“ arba „pozicijomis“. Šių paslaugų tikslas – straipsnių kūrimas ir publikavimas (jeigu klientas užsako ne tik straipsnių rašymą, bet ir jų publikavimą). Tai reiškia, kad į klausimą dėl pozicijų gali atsakyti tik pats klientas, nes jo tinklalapio pozicijos priklauso nuo jo naudojamų kompleksinių priemonių, numatytos strategijos ir daugelio kitų individualių veiksnių.

K. Kiek laiko straipsniai bus paskelbti?
A. Jei klientas pageidauja, kad parašyti straipsniai būtų publikuojami pasirinktuose tinklalapiuose (iš atsiųsto tinklalapių sąrašo), paskelbti straipsniai gyvuoja tol, kol gyvuoja ir patys tinklalapiai. Straipsniai niekada nešalinami.

K. Kada užsakymas pradedamas vykdyti?
A. Užsakymas pradedamas vykdyti antrą darbo dieną po atlikto apmokėjimo, o jeigu per dvi dienas po atlikto apmokėjimo klientas nebus pateikęs straipsniams reikalingos informacijos - antrą darbo dieną po tokios informacijos gavimo.

//www.loris.lt/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-3.png

Susisiekite su mumis

Norėdami įsigyti informacinių straipsnių rašymo ir publikavimo paketą geriausia kaina visoje Lietuvoje, susisiekite užpildę kontaktinę formą, telefonu +370 62 997766 arba el. paštu info@loris.lt ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus!


  MŪSŲ KLIENTAI

  Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image

  Mūsų klientų atsiliepimai

  Apie mūsų patirtį išgirskite ne tik iš mūsų!

  Atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga

  „Loris“ paslaugomis naudojuosi jau 5 metus iš eilės. Atliekamų darbų kokybė nepriekaištinga. Teksto rašymo paslaugas užsakinėju tik pas „Loris“ komandą. Operatyvumas, atsakingumas, požiūris į klientą aukščiausiam lygyje.“

  Marius Strelčiūnas / UAB "MLVS" pardavimų vadovas

  LORIS yra vienas geriausių pasirinkimų

  „Su šiuo paslaugų teikėju dirbu jau ne prie pirmo projekto. Nuo pat pradžių stebino aptarnavimas ir turinio kokybė, kurią gauni už sumokėtą kainą. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad LORIS yra vienas geriausių pasirinkimų, jeigu reikia kokybiško turinio, o paslaugos vertos bent 2 kartus daugiau nei yra įkainotos.“

  Aidas Gvazdaitis / MB „Kosmetikos laboratorija“ direktorius

  Kokybiškos paslaugos ir greita komunikacija

  „Su Loris.lt kaip jų klientas dirbu jau du metus. Kokybiškos paslaugos ir greita komunikacija jį išskiria iš panašių rinkos dalyvių. Rekomenduoju.“

  Justinas Baltrušaitis / MB „Decentralizuotas“ direktorius

  Pavyko pasiekti pirmas pozicijas visuose projektuose

  „Bendradarbiaujame su „Loris.lt“ jau keletą metų, džiaugiamės, kad pavyko pasiekti pirmas pozicijas su numatytais raktiniais žodžiais visuose projektuose.“

  Eglė Tertelė / Internetinės rinkodaros specialistė, Tertele.com

  Kitų variantų net nebesu svarstęs

  „Puikus ir brandus aptarnavimas. Aiškumas nuo pat pradžių, ko reikia iš mūsų, kas bus atlikta ir kiek tai kainuos. Kitų variantų net nebesu svarstęs.“

  Tomas Sakalauskas / UAB „MDS Terasos“ direktorius

  Niekur neradau tokio požiūrio į savo darbą

  „Tikrai rekomenduoju „Loris.lt“ ir jos vadovo Gedimino SEO paslaugas. Nuoširdžiai dirba, jaučiasi noras iš tikrųjų padėti, pvz., konsultavo ir kelis dalykus tiesiog padarė be jokių įsipareigojimų nemokamai. Kalbėjau su daug SEO specialistų, niekur neradau tokio požiūrio į savo darbą.“

  Andrius Tamašauskas / UAB „EUREKA LT“ direktorius

  Nei karto neteko nusivilti

  „Dirbu daugiau nei 4 metus, per šį laikotarpį nei karto neteko nusivilti, visada punktualūs bei atsakingai žiūrintys į savo darbą 🙂 Rekomenduoju.“

  Andrius Finočenko / SEO specialistas

  Atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus

  „Protingai sudėliota SEO kampanija mūsų atveju atnešė pačius geriausius ir svarbiausia ilgalaikius rezultatus. Esame laimingi pradėję dirbti kartu ir toliau sparčiai augindami verslą išnaudosime vis daugiau galimybių.“

  Edvardas Stanelis / MB „Borvus“ direktorius, Vokiskaideja.lt

  Profesionalai savo srityje

  „Rekomenduoju „Loris.lt“, profesionalai savo srityje, geros ir naudingos konsultacijos. Išmano savo darbą. Tikrai rekomenduoju kam reikia SEO paslaugų.“

  Aidas Papreckis / UAB „Nauja Era“ direktorius, Sargiai.lt

  Niekada nepavedė

  „Bendradarbiaujame nuo 2018 metų, niekada nepavedė, viską atliko laiku ir kokybiškai. Rekomenduoju!“

  Žilvinas Raudys / Projektų vadovas, „BALTIC CLIPPER“

  „Loris“ man padėjo daugelį kartų

  „Loris man padėjo daugelį kartų - kuriant svetainę, reklamuojant savo verslą, redaguojant ir verčiant tekstus, taisant kitų padarytas klaidas. Visi darbai buvo atlikti laiku, kokybiškai ir mokestis apskaičiuojamas dar pridedant dovanų. Bendravimas mandagus ir šiltas.“

  Kristina Paknienė / „HANDLING HANDS FOR YOU“ direktorė

  Puikus aptarnavimas ir pačios paslaugos

  „Konkretūs ir aiškiai suprantami atsakymai su patarimais, kokius sprendimus geriau priimti. Puikus aptarnavimas ir pačios paslaugos!!“

  Tadas Aleksandravičius / MB „Leadas“ direktorius, „Drone Academy“

  Super !!!

  „Super!!! Labai rekomenduoju! Greitai atliktas darbas, pateisino lūkesčius!! Dėkoju!!!“

  Agnė Sacevičiūtė / Personal Life Coach, Agnesaceviciute.com

  Esame patenkinti darbų kokybe

  „2013 metais kreipėmės į MB „Loris“ dėl svetainės optimizavimo. Nuo to laiko esame patenkinti darbų kokybe ir puslapio pozicijomis. Rekomenduoju šią įmonę. Su ja dirbame iki šiol.“

  Imantas Giniotis / UAB „Automobiliukas“ direktorius

  Dirba kompetentingi darbuotojai

  „Dirba kompetentingi darbuotojai, labai paslaugūs ir suteikia informacijos daugiau nei reikia!!“

  Rolandas Kazlauskas / Sekimas.lt

  Darbai atliekami laiku ir patikimai

  „Ne pirmi metai bendraujame, visi sutarti darbai dėl tekstų rašymo / publikavimo atliekami laiku ir patikimai. Rekomenduoju.“

  Vytautas Bacevičius / SEOtevas.lt vadovas

  Profesionaliai ir punktualiai atliekami darbai

  „Bendradarbiaujame jau kurį laiką. Galima išskirti profesionaliai ir punktualiai atliekamus darbus. Rekomenduoju.“

  Edgaras Marcinkus / Seolyga.lt vadovas

  Labai operatyviai ir kokybiškai

  „Rekomenduoju! Labai operatyviai ir kokybiškai.“

  Dmitrij Lavrenov / MB „Vizualinių komunikacijų akademija“ direktorius

  Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus

  „SEO kompanija Loris - puikus partneris svetainių optimizavimo srityje. Stipriai matoma, kad dirba žmonės puikiai išmanantys savo sritį, užsakymus atlieka greitai, o problemas padeda išspręsti profesionaliai. Parduoda ne pažadus, o realius rezultatus. Tik teigiamos rekomendacijos.“

  Vitas Loda / TV laidų ir tiesioginių transliacijų režisierius

  Operatyviai, kokybiškai atlieka darbą

  „Jau daugiau negu metus naudojamės "LORIS" paslaugomis. Operatyviai, kokybiškai atlieka darbą. Labai aiškiai atsakinėja į klausimus. Rekomenduoju!“

  Ruslan Paškovskij / Reklamaverslui.lt vadovas

  Tikrai rekomenduoju!

  „Visada kokybiški ir laiku parašyti straipsniai. Tikrai rekomenduoju!“

  „Juliet Rose“ / MB „Gėlių dizaino studija“

  Greitai ir kokybiškai

  „Greitai ir kokybiškai atlieka užsakytus darbus. Rekomenduoju.“

  Paulius Lastas / „Faktoro“ verslo plėtros vadovas

  Darbai atliekami visada laiku

  „Su „Loris.lt“ dirbame gerą pusmetį. Darbai atliekami pagal susitarimą, visada laiku. Iškilus klausimams, neaiškumams ar problemos visada pakonsultuoja, padeda ir pataria kaip ir ką geriau daryti. Manau, kad bendrausime ir toliau.“

  Gintas Stražinskas / MB „Lipstra“ direktorius

  Greita, patikima, kokybiška!

  „Darbai atliekami labai kokybiškai ir greitai. Mano atveju paslaugą gavau net greičiau nei buvo tartasi. Greita, patikima, kokybiška! Rekomenduoju!“

  Robertas Nikiferovičius /

  Savo srities profesionalai

  „Sukūrė tekstus internetiniam puslapiui. Savo srities profesionalai. Rekomenduoju.“

  Tomas Černauskas /

  Efektyvios SEO paslaugos

  „Kokybiškos ir efektyvios SEO paslaugos už gerą kainą. Malonu bendradarbiauti.“

  Edmundas Litvinas / Didysisvestuviukatalogas.lt

  Puiki kokybė

  „Loris.lt paslaugomis teko naudotis jau ne kartą, neabejotinai jomis naudosimės ir ateityje. Puiki kokybė, laiku atliekamas darbas, išsamios ataskaitos ir svarbiausia pastebimi rezultatai paieškos sistemose. Didelis dėkui!“

  Laurynas Rašimas / UAB „Heksimus“ el. komercijos specialistas